15 september 2009

Back to the 80's, 60's and 40's...

Een avondje met wat wijnliefhebbers is vooral vaak een lekkere happening. Zo was het ook deze keer weer en niet alleen in het glas maar ook op het bord één en al plezier. Begonnen met een mooi fruitige blanc de blancs Champagne Grand Cru van Bonnet Gilmert met daarbij een heerlijke huisgemaakte zalmmousse. Daarna kwam de eerste fles blind op tafel bij het voorgerecht. Een donkerbruine kleur, vette textuur, aromatisch in de neus met krenten, hazelnoten en ook wat ziltigheid. In de mond droog en gerookt. Mooi glas wijn en ons verdict was een sherry en het bleek een 'Emperatriz Eugenia' very rare Oloroso, gran reserva sherry van Emilio Lustau te zijn (Vinama:16,5pnt).

champagne bonnet gilmert sherry jerzez lustau emperatriz eugenia very rare oloroso pierre bise anjou loire haut de la garde redoma niepoort portugal douro

Voordat het hoofdgerecht geserveerd werd kwamen er nog twee witte wijnen blind op tafel. De eerste had vrij intense gele kleur, iets boter in de neus  een heel houtbos in het glas en ik zat al in de richting van de Bourgogne te denken maar het was veel zuidelijker. Deze Redoma reserva 2000 van Niepoort uit de Douro had na negen jaar nog een dosis hout om dikke planken van te zagen, een beetje teveel dus. Misschien juist wel een goede brug na de stevige Oloroso naar de volgende wijn. Hij had ook een mooie frisheid en je zou deze wijn geen negen jaar oud schatten maar veel jonger (Vinama: 13,5pnt).  

De tweede blinde die ik zelf had meegenomen was  Château Pierre-Bise 2006, Le Haut de la Garde 2007 uit Anjou. Vorig jaar heb ik dit domein bezocht en was zeer onder de indruk van deze 'gewone' chenin uit Anjou gemaakt door Claude Papin. Een iets donkere kleur naar het oranjeachtige toe met een zeer complexe intrigerende neus met onder andere kweepeer. In de mond een volle droge aanzet met ook hier weer een complexiteit die je eigenlijk niet verwacht van een wijn in deze prijsklasse. Ik hoorde iemand aan tafel zeggen 'Voor die prijs (€7,75)ga ik deze wijn meteen zelf invoeren' (Vinama: 16pnt).
    
La chapelle 1983 hermitage Paul Jaboulet
Foto: WvdV

Toen de eerste rode wijn blind. Toen hij net ingeschonken was en ik eraan rook dacht ik meteen 'oei als dit nog maar goed gaat zijn'. We hadden duidelijk een oudere wijn in het glas met veel evolutie in kleur en geur. De fles was nog maar net open dus we hebben de wijn even een tiental minuten de tijd gegeven. Die tijd had hij nodig en nog meer zelfs want de wijn kwam helemaal open en bleef ontzettend positief evolueren totdat de fles leeg was. Want leeg ging hij, een heerlijke elegante wijn met een mooie zachtheid, fijne tannine, nog wat heel licht cassis, wat leer en hout (ik heb geen proefnotities genomen die avond dus even een beknopte impressie van wat er nog in mijn hoofd zit). Dit was duidelijk een grote wijn maar de welke? Ik gokte op een syrah uit de Noordelijke Rhône, Côte Rotie of Hermitage. Het was La Chapelle 1983 Hermitage van Paul Jaboulet (Vinama: 18pnt). Een heerlijkheid waarvoor dank PvdV alsook voor het heerlijke gerecht met truffels.
La Chapelle 1983 was kwaliatief een stuk beter dan de 1999 die ik eerder dit jaar mocht proeven (zie verslag 30/08/09).

chateau pape-clement 1986 grand cr pessac-leognan BordeauxFoto: WvdV

De tweede fles wijn werd niet blind geserveerd. Met een elastiekje om het etiket op zijn plaats te houden stond er een fles Château Pape-Clement 1986 Grand Cru Classé uit Pessac Léognan voor mijn neus. Net zoals La Chapelle had ook deze wijn wat tijd in het glas nodig en bleef daarna permanent positief evolueren.  Deze Pape-Clement had nog een mooie stevige volle structuur en ik zou hem eerder in de eerste helft jaren '90 plaatsen dan midden jaren '80. Zeer, zeer mooi geëvolueerd (Vinama: 18pnt).

1945 sauternes chateau pape-clement 1986 grand cr pessac-leognan bordeaux sauternes 1945b la chapelle 1983 hermitage paul jabouletFoto: WvdV

Toen de mystery fles zonder etiket. Enige weken geleden hadden PvdV en ikzelf via mijn wijnblog afgesproken dat hij een Sauternes uit 1945 zou opentrekken van wie het kasteel niet gekend was en ik een Madeira uit 1945 zou meenemen dus zo gezegd, zo gedaan. 1945 een mythisch jaar, het einde van de tweede wereldoorlog en het begin van de wederopbouw, een jaar van van hoop. 

Het was een Sauternes de mystery fles dat wisten we dus zeker. Ook het jaartal was bekend want alhoewel het etiket met de naam van het château er niet meer opzat had hij nog wel een klein schouderetiket met het jaartal 1945. Maar dat was ook alles, ook PvdV wist niet welke wijn dit was.
Na mijn super ervaring eerder dit jaar met een fles Rieussec 1947 (zie verslag van 8/08/09) zag ik nu een 1945 ook wel zitten. De kleur zag er nog in orde uit maar in de neus was er enkel een stevige velpongeur en in de mond stelde hij niets meer voor. Passé, jammer maar dat risico is er nu eenmaal bij dit soort oude rakkers.
Op de kurk stond ook geen naam van het kasteel. Er werd gespeculeerd dat het van Château Clos d'Azu(?) was maar ik heb er nooit van gehoord en kan nergens iets vinden over dit kasteel.

Toen maar snel naar iets anders uit 1945 ingeschonken namelijk de Barbeito Malvazia Madeira en daarna de Barbeito Verdelho 1965 Madeira die allebei als jonge engeltjes op je tong plaste. Ja, geschiedenisles kan leuk maar vooral ook lekker zijn.  

madeira 1945 1965 barbeito malvazia verdelho b

28 september 2008

Haal blind de grote Bordeaux wijn eruit

Het concept:
Iedereen neemt een rode Bordeaux wijn of "Bordeaux alike" wijn mee, gemaakt van de Bordeaux druivenrassen zoals Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot en Petit Verdot. Het mag dus bijvoorbeeld ook een Amerikaanse of Australische wijn zijn. De wijn moet uit het jaar 2000, 2001 of 2002 zijn. De maximale aankoopprijs is 15.00 Euro, geen minimum.
Daartussen zetten we één grote Bordeaux en gaan we alles volledig blind proeven en proberen we om de grote Bordeaux te vinden. Oftewel, zal de Bordeaux met een prijs die een veelvoud is van 15.00 Euro, er ook kwalitatief duidelijk uit springen?

We waren met acht wijnliefhebbers en aangezien we bij F. thuis uitgenodigd waren zorgde hij ook voor de grote Bordeaux en wij voor de zeven andere wijnen. De eerste ronde wordt er volledig blind geproefd en geeft iedereen elke wijn een individuele score op een schaal van 20. Ook moet iedereen de wijn aanwijzen van wie hij/zij denkt dat het de grote Bordeaux is (dit is niet noodzakelijk de wijn met de meeste punten).
Daarna zonder de wijnen te onthullen verteld iedereen welke wijn ze hebben meegenomen. Met deze informatie proeven we de wijnen nog een keer, half blind dus, en schrijft ieder op welke wijn ze in welk glas denken te hebben.

Daarna hebben we één voor één de flessen onthuld en kwamen de aaahh's en ooohh's uit onze mond. Het bleek dat na de eerste ronde maar één persoon (bravo L.) de grote Bordeaux, een Clos Fourtet 1e Grand Cru Classé B Saint-Emilion, juist had geraden. Na de tweede ronde waren dit twee personen (bravo L. en R.) Zes mensen, waaronder ikzelf, hebben de Clos Fourtet er niet uitgehaald.

De resultaten op basis van de totale individuele scores. Maximaal haalbare score is 160 punten:

Resultaat

Totaal
score

Naam wijn

Jaar

AOC

Prijs

1

121

Château Saint Robert, Cuvée Poncet-Deville

2000

Graves

10,00

2

113.5

Château Malescasse, Cru Bourgeois

2000

Haut-Médoc

13,00

3

113

Clos Fortet, 1e Grand Gru Classé

2001

Saint-Emilion

41,00

4

110.5

Château La Tour-Carnet, 4e Grand Cru Classé

2001

Haut-Médoc

14,50

5

110

Château Cantegrive

2002

Côtes de Castillon

7,90

6

106

Château Les Roches Blanches, Grand Cru

2001

Saint-Emilion

14,50

7

102.5

Château Haut-Vigneau

2002

Pessac-Léognan

8

8

90.5

L'Ermitage de Chasse Spleen

2000

Haut-Médoc

14,99


De Clos Fourtet is op de derde plaats geeïndigd, slechts een halve punt minder dan de wijn op de tweede plaats.

clos fourtet 2001 saint emilion grand cru classe

De verrassing op de eerste plaats was de Château Saint Robert, Cuvéé Poncet-Deville 2000 uit de Graves à 10,00 Euro. In de neus verleidelijke aroma's van mokka en gebrandde toetsen. Een aanzet van pruimen in de mond met tabak en een grote complexiteit. Zeer fijnen rijpe tannines en frisse zuren maar mist net iets lengte in de afdronk. Vooral de neus heeft indruk op me gemaakt. 16,5-17pnt.

Op de tweede plaats de Château Malescasse 2000, Cru Bourgeois Haut-Médoc, een typische Bordeaux neus met veel finesse. Wat gerookte en hout aroma's. In de mond doet hij wel iets groenig aan en heeft hij een stevige dosis tannines. Het rode fruit geeft een zeer jonge indruk. 13pnt.

Clos Fortet, 1e Grand Gru Classé Saint Emilion, 2001. Dit is het eerste jaar onder de nieuwe eigenaar Philippe Cuvelier en dat Stéphane Deroncourt de vinificatie op dit château voor zijn rekening nam.  85 % Merlot 10 % Cabernet Sauvignon 5 % Cabernet-Franc, 33hl p/ha. Zeer donkere, ondoorzichtige kleur. In de neus vol heerlijk zwart fruit met wat peper en eucalyptus. Geeft een hele zwoele indruk. Ook in de mond een volle stevige aanzet van dat volle zwarte fruit met chocolade maar met strenge tannines die zeer droogtrekken en het geheel geeft de indruk dat het hier om een jonge wijn gaat. Nog wel veel potentieel. Vinama  15,5pnt. Parker 91.

Château La Tour-Carnet 2001, 4e Grand Cru Classé, Haut-Médoc : Mooie potlood neus met finesse en hout en vanille. Medium aanzet bramen en kersen, mooi in balans, ronde tannines. Lange afdronk met retro bramen. 16pnt,  WineSpectator 90pnt.

cantegrive bordeaux


L'Ermitage de Chasse-Spleen 2000, Haut-Médoc : Van deze tweede wijn van Chasse-Spleen zeg ik altijd dat je hem op zijn fruit moet drinken, jong dus. Ik heb al vele malen een te oude jaargang van deze wijn gedronken die over de top was. Zo ook met deze 2000. In de neus laurier en eucalyptus. Doet ook vegetaal aan, groene paprika. In de mond vegetaal, niet rijpe druiven, groene tannines en een bitter afdronk. 10pnt en dat is eigenlijk nog te veel, weggieten die wijn.

Château de Cantegrive 2002, Côtes de Castillon : Vrij licht van kleur en de neus doet eerder denken aan de neiuwe wereld dan aan een Bordeaux wijn. Ook wat zoet rood fruit zoals aardbeien in de neus. En licht alcoholisch. In de mond wat te scherp,nogal wat tannines,  doet monotoom aan, veel alcohol en niet echt in evenwicht. 11,5pnt

Château Les Roches Blanches 2001, Grand Cru Saint-Emilion:  Gesloten neus die een eenvoudige indruk geeft. Wat geranium in de neus en ook alcohol. Te warm geserveerd, alcohol op de voorgrond. Daar achter wel sappig rood fruit wat aangenaam wegdrinkt. No-nonsense drinkwijn. 13pnt.

Château Haut-Vigneau 2002, Pessac-Léognan:  Vrij ingetogen neus met gebrandde toetsen. Een geconcentreerde mond die me een jammy indruk geeft door al het volle zwarte fruit. Een lichte laurier toets en wat paprika. 14pnt.

Opvallend was trouwens dat iedereen een fles uit de Bordeaux streek had mee genomen. Niemand had zich gewaagd een iets meer exotisch.

Kunnen we uit deze test nu de conclusie trekken dat een duurdere Bordeaux wijn zijn geld niet waard is?
Nee, dat zou wat te kort door de bocht zijn. We hebben hier wijnen van drie veschillende jaargangen geproefd en met elkaar vergeleken. De Clos de Fourtet was nog altijd niet op zijn hoogtepunt en deed zeer jong aan en beloofd nog veel goeds voor de toekomst. De Saint-Robert daarentegen was perfect op dronk en gaf nu het grootste drinkplezier van de wijnen die op tafel stonden. De conclusie die je misschien wel kunt trekken is dat het niet altijd veel geld hoeft te kosten om een mooi moment van wijnplezier te beleven.

Na deze proeverij ging F. nog even zijn kelder in waarna we ook weer blind de volgende twee wijnen in het glas kregen:

sociando-mallet 1990 en ducru-beucaillou 1997

Voor de Château Ducru-Beaucaillou 1997, 2e Grand Cru Classé Saint-Julien, was het echt hoog tijd om gedronken te worden. Een zachte en bijna lichte wijn die duidelijk een heel eind geëvalueerd is en beter tot zijn recht was gekomen als hij jonger op zijn fruit gedronken was.

Gelukkig is F. in 1990 getrouwd want daarom heeft hij enkele mooie flessen uit 1990 in zijn kelder liggen zoals Lafite-Rothshild, Cheval Blanc en ook deze Haut-Médoc, Château Sociando-Mallet. Wat een dijk van een wijn is dit. 18 jaar oud maar in het glas is het een nog jong ding (eerder begin 2000!). Zeer veel finesse in de neus met tabak en gerookte toetsen. In de mond krachtig, nog rijp fruit en vol. Wat een evenwicht, alles klopt in deze wijn. Weer zo'n fantastische '90er zoals die Montrose enige maanden geleden (zie hier). Bewijst nog maar eens wat een fantastisch Bordeaux jaar dat is. F. had de Sociando-Mallet destijds in 1993 gekocht voor 10.00 Euro. Goeie investering!

03 mei 2008

BYO (Bring Your Own) proeverij 2000

Eenieder brengt een fles rode wijn mee uit het jaar 2000, uit eender welke streek of land, die we blind naast elkaar gaan proeven in willekeurige volgorde zonder te weten wie welke wijn heeft meegenomen. Dat was het concept van de laatste proeverij bij Erik en Lena.

summus castello banfiDus eerst de kelder in om om een fles uit te kiezen. Een 2000 zal niet zo'n probleem zijn die liggen er wel, maar wat zal ik meenemen? Niet gemakkelijk. Iets klassieks uit Frankrijk, een Pomerol b.v.? Nee, Bordeaux zullen de anderen ook wel meenemen dus laat ik voor iets anders gaan. Waarom geen Italiaanse wijn, een "Super Toscan"?  Er lag nog een Summus, DOC Sant Antimoni, van Castello Banfi uit de Brunello di Montalcino streek die ik van mijn buurman had gekregen.

Castello Banfi is één van de belangrijkste producenten in die streek die naar perfectie streven. Om de beste klonen van de sangiovese druif te vinden hebben ze er maar liefst 160 uitgetest waarvan ze er nu 15 gebruiken. Het hout voor de vaten wordt door Banfi zelf uitgezocht in de Franse bossen en onder hun eigen toezicht gedroogd.

De Summus gemaakt van sangiovese (45%), cabernet sauvignon (40%) en syrah (15%) is hun paradepaardje van de blends. De 2000 is geoogst eind augustus en gebotteld in maart 2003. 23 maanden op vat waarvan 12 apart per druif en 11 maanden tezamen.

Ik heb getwijfeld om in plaats van de Summus een Corbières te pakken maar het werd toch de Summus. Op de dag van de proeverij kon ik het toch niet laten en heb ik naast de Summus ook de Corbières, "C" de Camplong, meegenomen. Deze wijn heb ik zelf op het domein gekocht in 2002. Zelf ben ik een grote fan van deze streek en laat ik graag andere proevers kennis maken met de kwaliteit die tegenwoordig in de Corbières gemaakt wordt.


"C" de Camplong wordt gemaakt door de Vignerons de Camplong in een gehucht van 270 inwoners in de buurt van Lagrasse. Voor de vinificatie wordt deze cave geholpen door de bekende Dominique Laurent en Michel Tardieu. De wijn wordt gemaakt van grenache (16%), syrah (50%), carignan (26%) en mourvèdre (8%). Geen collage, geen filtering en 14 maanden op nieuwe eikenhouten vaten. 

Op de avond van de proeverij werd alle wijn in standaard Bordeaux flessen overgegoten voor zover ze daar nog niet in zaten. Dit om te voorkomen dat je beïnvloed wordt door de vorm van de fles en voorbarige conclusies gaat trekken. De Banfi had ik gekarafeerd dus ook die ging weer terug de fles in.

"Pour mettre la bouche en route" had Erik een Bodegas Villacezán Doce Meses 2004 - Vino de Calidad de Tierras de León  van het druivenras prieto picudo open getrokken. Een lekkere fruitige Spaanse rode wijn met een licht storend alcohol tintje in de afdronk. Toen zijn we er aan begonnen. Negen wijnen passeerden blind de revue. Ieder moest eerst individueel de wijnen scoren op een schaal van 10. Daarna vertelde iedereen wat hij had meegebracht als wijn en moesten we proberen de wijnen, nog steeds blind, te herkennen.
Toen was het tijd om de punten op te tellen en om één voor één de flessen te onthullen maar alvorens moest iedereen ook zeggen welke wijn er te voorschijn zou komen.  Dat heeft natuurlijk voor een hoop oooohhh's en aaaahhhh's gezorgd.

De wijnen die we geproefd hebben met mijn individuele score op 20:
1. Plo du Roy 2000, Minervois:  Nogal ingetogen neus met wat zacht rood fruit. In de mond verweven tannines, en iets geëvolueerde smaak en een zachte aanzet. Storend alcohol in de afdronk. Na een tijdje in het glas evolueerd de neus negatief en komen de tannines nogal droog over. Het moet gezegd worden dat deze wijn niet echt door de mand viel tussen de andere grote wijnen. 13.5pnt, 5,50 in de Cora.
2. Le C de Camplong 2000, Corbières: Mooie krachtige neus met vanille, hout, rode bessen, cassis en iets putteke. In de mond een volle fruitige krachtige aanzet. Komt nog jong over en is zeer complex met rijpe tannines. Lekker! staat er in mijn notitieblok. Lange afdronk. Ik dacht dat dit de Pessac-Leognan was maar niet dus. 17pnt, 16,00 Euro op domein.
3. Fabre Montmayou Grand Vin 2000 - Mendoza, Argentinië: Deze Argentijn was helaas fout en kreeg van mij geen punten. 24,00 Euro.
4. Bertrand Braneyre 2000, Cru Bourgeois Haut-Médoc: Licht rood fruit met een onaangename neus van gekookte spruitjes. In de mond stelt deze wijn weinig voor, mist fruit en materie. 12pnt, 17.00 Euro. Ik dacht dat dit de Australiër zou zijn....
5. Le Corte Corsini 2000, Don Tommaso, Chianti Classico DOCG: Complexe neus met kruiden, hout en leer. Volle fruitige aanzet met daarna een mooie finesse en mooie zuren. Nog stevige tannine en een lange afdronk. Heerlijk. 17pnt, 20.00 Euro
6. Clos Triguedina 2000, Cahors: Veel zwart fruit in de neus en drop. Zeer verleidelijk. In de mond is deze malbec nogal jong met een stevige dosis tannine die goed droogtrekt. 14pnt, 12.00 Euro.
7.Summus 2000,  Castello Banfi, DOC Sant' Antimo: Finesse in de neus met wat eucalyptus en kaneel. Geeft een frisse indruk. Dat frisse gevoel komt ook terug in de mond met fris rood fruit en idem zuren. Iets groenig in de afdronk. 15pnt, 35.00 Euro. Ik had er meer van verwacht.
8. Latour-Martillac 2000, Grand Cru Classé Pessac-Léognan: Terroir neus met complexiteit en zoethout. In de mond komt hij zeer jong over met veel zuren en veel tannine. 14.5pnt, 25.00 Euro.
9. Pierro 2000, Margaret River, Australië: Gemaakt van vijf druivensoorten. Geëvolueerde neus met tertiare aroma's. Daarnaast frambozen en wat hout. Zalvende wijn met een perfect evenwicht. 15pnt, 38.00 Euro.

Verschillende wijnen bleven maar evolueren nadat ze een tijdje uitgeschonken waren. Sommige ten goede andere weer niet. Zols b.v. de Pierro waar na een tijdje de neus helemaal weg is en ook de smaak minder positief evolueerd. Ik heb mijn originele score voor deze wijn van 17 moeten bijstellen naar 15.   

camplong corbieres bij erik en lena

Het eindklassement:

Wijn nr:289567143
Proever 18.07.06.08.07.06.07.07.06.0
Proever 27.58.58.07.57.07.06.07.05.5
Proever 38.57.07.58.57.07.57.56.00.0
Proever 48.06.57.56.07.56.06.56.06.5
Proever 57.08.06.57.57.07.06.06.06.0
Proever 66.08.08.55.06.07.05.02.04.0
Proever 710.09.09.07.06.56.59.06.08.0
 55.054.053.049.548.047.047.040.036.0

Op de eerste plaats (....tromgeroffel....) is geëindigd: 'C' de Camplong uit de Corbières en men was onder de indruk van deze wijn. Ik was dat ook toen ik hem zes jaar eerder op het domein geproefd heb en was blij dat ik hem uiteindelijk toch meegenomen had naar deze proeverij. Mijn opzet was geslaagd, laten zien dat Corbières ook topwijnen maakt.

De tweede plaats was voor de Latour-Martillac uit Pessac-Léognan en de Pierro uit Australië eindigde op de derde plaats. 

Frédéric had nog een heerlijke Bourgogne meegenomen, Chorey-les-Beaune 2005 van Domaine Tollot Beaut. Eén van mijn favorieten sinds ik de 2003 heb gedronken. Na een heerlijke ovenschotel van Lena is Erik nog de kelder in gedoken voor een dessert en heeft ons toen blind een wijn geserveerd waarvan ik dacht dat we in de Languedoc-Roussillon zaten namelijk een oxidatief opgevoedde grenache gris van begin 2000. Ik zat qua streek wel goed maar dat was ook alles. Het was namelijk een Rivesaltes Ambre Hors Age uit 1977.

rivesaltes ambre arnaud de villeneuve 1977

Deze Vin Doux Naturel van Arnaud de Villeneuve had een bruine kleur en een vettige textuur. Aroma's van rozijnen, geconfijte abrikozen, bijenwas, honing en uiteraard ook oxidatieve geuren. Zeer complex. In de mond een fantastisch mooie zoete,  complexe mond vol van gedroogd fruit, abrikozen, geconfijte citroen en mokka. Top! 18pnt. 

Het was weer een fantastische manier om het weekend te beginnen en ik kijk al uit naar het diner later deze maand bij Dirk waar we een gastronomisch diner op tafel zullen gaan zetten met dito wijnen. Het menu ziet er alvast goed uit:

Hapje met ganzelever, mango, citroen en peperkoek
Hapje met st-jacobsschelp en bloemkoolzalf
Kruidig soepje met oester
Langoustestaart met chutney van mango en roze peper
Asperges met "vers" gerookte zalm, gepocheerd eitje en rucola
Lam met garnituur
Trio kazen
Kletskopjes met mascarpone, ananas en caramelsaus

17 december 2007

En hoe smaakt dat dan zo'n grote Pessac-Léognan.....

haut-brion

En hoe smaakt dat dan die Château Haut-Brion 1999 waar ik in het vorige bericht over schreef? Nog niet eerder had ik deze oudste Premier Grand Cru Classé uit Pessac-Léognan geproefd dus ik was benieuwd. 

De Pessac-Léognan aoc, gelegen in de Graves, ligt net onder Bordeaux en heeft in 1987 zijn eigen AOC gekregen. Haut-Brion ligt zelfs tegen de buitenwijken van Bordeaux aan. De bodem van Pessac-Léognan bestaan onder andere uit kiezelstenen die een overblijfsel zijn van de vroegere bedding van de Garonne rivier uit de Tertiaire en Quartaire periode ( lang geleden dus ).

Château Haut-Brion is de enige wijn die niet uit Médoc komt in de klassificatie van 1855. In 1953 werd er een "Union des Crus Classés de Graves" opgericht waarin enkel rode wijnen waren opgenomen. In 1959 zijn er toen ook de witte Grand Cru's aan toegevoegd. Dit klassement kent geen hiërarchie en wordt ook niet herzien na een bepaald aantal jaren.

Graves klassement:

Rode Grand Cru:Witte Grand Cru
Château BouscautChâteau Bouscaut
Château CarbonnieuxChâteau Carbonnieux
Château de FieuzalChâteau Couhins
Château Haut-BaillyChâteau Couhins-Lurton
Château Haut-BrionChâteau La Tour Martillac
Château La Mission Haut BrionChâteau Laville Haut-Brion
Château La Tour Haut BrionChâteau Malartic-Lagravière
Château La Tour MartillacChâteau Olivier
Château Malartic-LagravièreChâteau de Chevalier
Château Olivier  
Château Pape-Clément  
Château Smith-Haut-Lafitte  
Château de Chevalier  

De familie Dillon is eigenaar van Château Haut-Brion waar ongeveer 45% cabernet sauvignon, 37% merlot en 17% cabernet franc is aangeplant. De 1999 is gemaakt door Jean Dalmas.  

En hoe dat smaakt dan? Ongelooflijk mooi is dat. Wat een finesse en elegantie. Je proeft echt meteen dat je een topper in je glas hebt want alles klopt gewoon. In de neus een complexiteit met fruit maar ook tertiare aroma's, leer, wat licht hout, tabak en pruimen. Die finesse en elegantie komt ook weer terug in de mond, ronde tannines die de wijn bijna zacht maken maar toch is het een krachtige wijn gevolgd door een lange afdronk, raakte mijn glas maar nooit leeg!  Dit is de moeite waard. Jammer dat dit ook zo verdomd duur is want anders......
250.00 Euro, Vinama 18,5pt, WineSpectator 91pt, Parker 93pt.

Je kunt hem nog gaan proeven aanstaand weekend bij Chai & Bar. En zoals Michelin zijn drie sterren restaurants omschrijft geldt dat ook voor deze Château Haut-Brion 1999: Een omweg waard.

08:00 Gepost door Vinama in Geproefd | Commentaren (7) | Tags: graves, pessac-leognan, bordeaux |  Facebook | |  Print

11 november 2007

Union des Grand Crus de Bordeaux in Brussel

De Union des Grand Crus de Bordeaux was op bezoek in Brussel en organiseerde een proeverij in het Autoworld museum in het Jubelpark. Deze Union heeft als doel het promoten van de wijnen van hun leden en het inlichten van specifiek de distributie kanalen en de pers. Aangezien al hun wijnen exclusief aan de "négociants de la Place de Bordeaux" verkocht worden leggen ze hun marketing focus voornamelijk op de distributie en de pers. Wie zijn hun leden dan wel? 131 geklasseerde cru's uit de Bordeaux. 

union grand crus des bordeauxZij kwamen specifiek om hun jaargang 2005 voor te stellen waar al met zoveel lof over is geschreven. Mijn verwachtingen waren hoog gespannen want dit was natuurlijk een topdegustatie. Zoveel Grand Cru's bij elkaar dat is toch wel uitzonderlijk. 

Mijn ervaring bij dit soort degustaties is dat je je goed goed moet voorbereiden anders loop je er verloren bij, weet je niet goed waar je eerst moet gaan proeven en loop je absoluut het risico enkele mooie flessen te missen. Alles proeven is onmogelijk qua tijd maar ook qua zintuigelijke proefcapaciteiten. Op voorhand een selectie maken dus en die heb ik deze keer gebaseerd op wat de wijnjournalisten als de absolute top beschouwen want ik wou wel eens weten wat ik zelf van die wijnen zou vinden. Met behulp van de site bordOverview ( zie bij links rechtsonder op mijn blog ) kon ik snel zien wat wijnjournalisten zoals Jancis Robinson, Parker, Bettane en Desseauve, Decanter, Winespectator, Revue de Vin de France etc.. van deze Cru's vonden en wat hun primeur prijs destijds was.  
Hierop heb ik twee selecties gemaakt. Allereerst de absolute top dus quoteringen van minimaal 90+punten of vergelijkende scores ongeacht de prijs en daarnaast de betaalbare wijnen met minimaal 90pt om te kijken of ik mijn kelder met iets moois zou kunnen aanvullen.

Helaas waren de "membre d'honneurs" Château Cheval-Blanc, Château Mouton-Rothshild en Château d'Yquem niet aanwezig maar dat mocht de pret niet drukken.

Samen met Stefaan zijn we begonnen in de Pessac-Léognan waarna Saint-Emilion, Pomerol, Listrac-Médoc, Haut-Médoc, Margaux, Saint-Julien en Pauillac waar we wegens tijdsgebrek enkel de Lynch-Bages hebben kunnen proeven. Van Saint-Estephe ook vanwege de tijd jammer genoeg niets kunnen proeven.  We zijn geïndigd met Sauternes.
Het komt me niet vaak voor op een proeverij maar de 2,5uur die we hadden was helaas te kort. We zijn om 14:30uur begonnen en om 17:00 sloot men de deuren. Qua drukte was het goed te doen, we hebben we nooit hoeven wachten en hebben we in alle rust met de eigenaren kunnen spreken. Ik heb gehoord dat het eerder op die dag nogal een drukte is geweest.

Bordeaux Grand Cru's uit 2005 proeven betekend natuurlijk dat je zeer jonge wijnen proeft waarvan sommige nog een flinke dosis tannines in huis hebben ( vooral de linkeroever ).

Wit:

NaamKlassering / AOCPrimeur prijs €Vinama
Score op 20
Château Carbonnieux Pessac-Léognan ?16
Domaine de ChevalierPessac-Léognan ?16.5

Rood:

NaamKlassering / AOCPrimeur prijs €Vinama
Score op 20
Domaine de ChevalierPessac-Léognan 44.0015
Château de FieuzalPessac-Léognan 25.0016
Château Haut-BaillyPessac-Léognan 62.0018.5
Château Les Carmes Haut-BrionPessac-Léognan 49.0017
Château Pape-ClémentPessac-Léognan 126.0018
Château Beau-Séjour Bécot1e GCC-B Saint-Emilion62.0017
Château Canon-la-GaffeliéreGCC Saint-Emilion77.0018
Château Figeac1e GCC-B Saint-Emilion100.0017.5
Château Clos Fourtet1e GCC-B Saint-Emilion65.0018.5
Château Larcis DucasseGCC Saint-Emilion100.0015
Château La Tour FigeacGCC Saint-Emilion32.0017.5
Château BeauregardPomerol30.0016.5
Château ClinetPomerol84.0016
Château La ConseillantePomerol106.0019
Château ClarkeCB Sup Listrac-Médoc20.0017
Château BelgraveHaut-Médoc23.0016.5
Château Brane-Cantenac2e GC Margaux44.0014
Château Dauzac5e GC Margaux29.0018.5
Château Giscours3e GC Margaux48.0015
Château Lascombes2e GC Margaux63.0019
Château Malescot Saint-Exupery3e GC Margaux49.0018.5
Château MonbrisonCG Sup Margaux22.00GS
Château Branaire-Ducru4e GC Saint-Julien48.0018
Château Lynch-Bages5e GC Pauillac70.0018.5
Château de Rayne VigneauSauternes?13.5
Château Guiraud1e Cru Sauternes?19

Wat ik voor mijn eigen kelder zo zou aanschaffen gezien de zeer goede prijs/kwaliteits verhouding zijn:
Château Clarke 2005: cassis en peper in de neus, in de mond veel fruit, geconcentreerd en toch ook lekker sappig, nog harde tannines maar een enorm potentieël, 17/20pt.
Château Dauzac 2005: mooie klassieke Margaux, hout en vanille in de neus met iets zoetig rood fruit. Fluweelzacht in de mond met vol rood fruit en zeer mooi in balans, 18.5/20pt.

De toppers waren:
Château Lascombes 2005: Gebrande koffie en hout in de neus, complex, prachtig. In de mond een volle aanzet, rond, kruiden en leer en iets romigs. Tannines om in te bijten, complex, compleet en ontzettend goed. Nog wel zeer jong maar wat een potentieël, 19/20pt.
Château La Conseillante 2005: niet gemaakt op concentratie maar op finesse. Mooi licht rood fruit, bessen, sappige tannines, perfect in harmonie, elegant. 19/20pt.
Chateau Guiraud 2005: Dit was de laatste wijn die ik geproefd heb net voor sluitingstijd en de eigenaar was al bezig zijn flessen van tafel te halen. Ben ik blij dat ik deze nog heb kunnen proeven. Wat een magnifieke Sauternes. Tenminste niet zo zwaar zoals veel Sauternes kunnen zijn. Finesse, honing, noten boter en lang, lang lang, 19/20pt.  

Al met al een zeer mooie en interessante degustatie. Jammer is natuurlijk dat met de huidige prijzen veel van deze wijnen onbereikbaar zijn geworden voor de wijnliefhebber. De prijzen rijzen de pan uit maar blijkbaar zijn er ook al echo's te horen dat men de prijzen van zowel de GC 2005 en 2006 uit de Bordeaux al aan het verlagen zijn ( dan nog blijven ze duur hoor.. ).  Ik wacht wel op de foire aux vins want ik ben er zeker van dat gezien de huidige prijzen ik dan interessante koopjes kan doen. En in Primeur kopen?, ik ben ermee gestopt.

D.Bolomey schrijft op zijn blog het volgende over Château Cantenac Brown, Margaux:
"De prijs in 2004 was 20 Euro, 30 Euro in 2005 en in 2006 toen iedereen een prijsdaling verwachtte verdubbelde ze de prijs naar 60 Euro onder het mom dat ze de oogst gehalveerd hebben om meer kwaliteit te bieden. De negociants boycotten deze wijn van de nieuwe eigenaar de Syrische miljardair Simon Halabi en kopen enkel dat wat bij hun besteld wordt en ze slaan dus geen voorraad in. Het château zelf zal dus met een enorme voorraad zitten dus kijk ik er naar uit wat de de prijs zal zijn van Brane-Cantenac op de Foire aux Vins van 2008?" 
cantenac-brown-2006Bron foto: D.Bolomey

13 september 2007

Bordeaux Grand Cru linkeroever deel I

 Om de zomer proeverijen af te sluiten was het thema deze keer Bordeaux Grand Cru linkeroever bij mij thuis. Nog even uitleggen hoe het werkt; Iedereen neemt dus één of meer flessen mee die representatief zijn voor het gekozen thema. Geen minimum/maximum budget. Bedoeling is om een toffe avond te hebben en een goed glas wijn te proeven/drinken.
We zijn begonnen met een witte Pessac-Léognan die Marc had meegenomen:

L'Abeille de Fieuzal 1999, Pessac-Léognan: Als fan van mooie witte wijnen met een licht oxidatief karacter was dit een kolfje naar mijn hand. 8 jaar oud en een intense gele kleur. Geëvolueerde aroma's, boter, hout, ananas, pamplemousse. Boter komt ook in de aanzet weer terug, vol, mooie zuren en een lange afdronk met iets bitter op de achtergrond. Heerlijk bij St.Jacobs schelpen. 15.00 Euro bij Colruyt, 16/20pt.
Copy of la tour carnet 1999 en Latour MArtillac 1998

Ch Latour-Martillac 1998, Pessac-Léognan: Aangename neus met leer, zacht rood fruit, kruidnagel. Na enige tijd in het glas komen de gegrilde  en rokerige aroma's naar boven, complex en beloofd veel.  Versmolten tannines, tabak, rokerig, iets fruit en licht droogtrekkend. Wel in balans maar mist toch iets diepgang. 18.00 Euro bij GB, 14/20pt.

Ch La Tour Carnet 1999, Haut-Medoc: Geëvolueerde neus met tabak, koffie, leer, bramen, complex. Een medium krachtige wijn met vol fruit, iets droogtrekkend en mooie zuren op de achtergrond, mooi glas wijn. 13.80 Euro bij Delhaize, 16/20pt. Beste prijs/kwaliteits verhouding van de avond. Mijn ervaring met diverse verschillende jaargangen La Tour Carnet is dat het altijd een goed glas is t.o.v. de prijs. 

De eigenaar van Ch La Tour Carnet is Bernard Magrez die 35! wijn domeinen bezit wereldwijd. Deze week zal ik hem nog ontmoeten want ik ben uitgenodigd voor een VIP proeverij van Auchan waar o.a. Bernard Magrez zelf zijn wijnen komt voorstellen; Pape Clement, La Tour Carnet, Fombrauge etc...
Binnenkort hier een verslag van deze top degustatie.

carruadeslafiteCh Carruades de Lafite 1998, Pauillac: 2e wijn van Lafite Rothshild. Nog geen evolutie in de kleur, gesloten neus met iets van sigaren, zwarte bessen en leer. Een volle aanzet, iets fruit maar zeer eentonig van smaak, weinig diepgang.  18.00 Euro bij Delhaize in 2002, huidige prijs ligt rond de 35.00 Euro, 13/20pt.

Ooit had ik de '97er cadeau gekregen en deze viel me eigenlijk tegen. Aangezien dit niet echt een super jaar in de Bordeaux was had ik gehoopt dat de '98er een stuk beter zou zijn. Helaas was ik weer teleurgesteld. Ik verwacht toch veel meer van een 2e wijn van een Premier Grand Cru zoals Chateau Lafite Rotshild.

Binnenkort deel II waarin onder andere een super Rauzan-Gassies die vandaag de dag nog steeds te koop is bij Delhaize.  

09 september 2007

Foire aux grands vins: Chai & Bar

Voor degene die Chai & Bar nog niet kennen moeten er absoluut eens naar toe. Het is waarschijnlijk de mooiste wijnwinkel van België qua locatie en inrichting. Gevestigd in een monumentaal pand op "Tour en Taxis" in Brussel, je weet wel de gerenoveerde douane kantoren vroeger gebruikt voor de inklaring en opslag van goederen onderworpen aan douanerechten.
Tour&Taxis4







Chai & Bar staat bekend om hun grote gamma topwijnen en met name de grote Bordeaux. Ook hun Bar waar je bv een Petrus, Haut Brion of andere heerlijkheden per glas (6cl of 12cl) kan bestellen is een aanrader.
Momenteel is er de Foire aux Grands Vins en dit t/m 6/10/07. Dit weekend en aanstaande vrijdag en zaterdag hebben ze een 35tal wijnen openstaan die geproefd kunnen worden. Aangezien ze geen massa's mensen op hun degustaties willen hebben moet je je vooraf via e-mail aanmelden. Ik ben gisteren gaan proeven en kan je de volgende wijnen aanraden:

Wit:
- La Croix de Carbonnieux 2005, Pessac-Léognan, 10,90 Euro (2e wijn Carbonnieux )
- Meursault 2004 Clos de Cromin Alex Gambal, 27,90 Euro.
- St Aubin 1e Cru 2005 Alex Gambal, 25,50 Euro.
- Ch Carbonnieux Grand Cru 2004, Pessac-Leognan, 19,90 Euro ( topwijn ).

Rood:
- Les Hauts de Pontet-Canet 2004, 19,90 Euro.
- Les Hauts de Smith 2004, Pessac-Léognan, 14,90 Euro (2e wijn Smith Haut Lafitte ).
- Ch Potensac 2003, 18,50 Euro.
- Clos du Marquis 2004, Saint Julien, 28 Euro. ( 2e wijn Léoville Las Cases ).
- Ch Siran 2004, Margaux, 20,90 Euro.
- Ch Lynch Bages 2004, Pauillac, 44,90 Euro.

Hun folder staat online op:
http://www.chai-bar.be/attachments/Catalogue_2007.pdf

Hier kun je je inschrijven voor hun nieuwsbrief/uitnodigingen voor degustaties:
http://www.chai-bar.be/chaibar.asp?lang=nl