01 augustus 2008

Vlaamse wijnblogdagen: Wijndomeinen te bezoeken tijdens je vakantie

Frankrijk het vakantieland bij uitstek, ze hebben er zon, bergen, zee, een fantastisch mooi binnenland, een rijke geschiedenis en cultuur en daarbovenop ook nog een heerlijke gastronomie en als kers op de taart de meest fantastische wijnen. Ver hoef je dus eigenlijk niet te gaan om een vakantie op maat te vinden. Een geluk dus dat wij er zo dichtbij wonen en dat je binnen een dag tot in Zuid-Frankrijk kunt rijden.  Dus mocht je in augustus nog op weg gaan richting Frankrijk dan zijn hier een aantal adressen waar je beslist moet stoppen als je er in de buurt komt. 

Misschien eerst nog enkel tips voor je een wijndomein gaat bezoeken:
- Maak van te voren een afspraak dan weet je zeker dat je niet voor een gesloten deur komt te staan en de wijnboer zal dan tijd voor je inplannen in plaats van dat bijvoorbeeld een nietswetende jobstudent je te woord staat.
- Doe je meerdere domeinen per dag, plan ze dan ruim want soms willen de bezoeken wel eens wat uitlopen.
- Als je je welgemeende interesse tijdens het bezoek toont dan komt de wijnboer zelf wel op gang en zal hij je enthousiast met zijn producten kennis laten maken
- Behoedt jezelf voor (te grote) impulsaankopen ter plekke. Vele wijnen zijn thuis ook verkrijgbaar en het prijsverschil is tegenwoordig niet meer zo groot of zelfs onbestaand. Scheelt je ook een hoop ruimte in de auto.
- Je kunt vrijwel overal met je Belgische bankkaart betalen dus cash geld of een krediet kaart is niet nodig.
- Als je een wijn proeft die niet jouw smaak is, kraak deze dan niet te bot af maar doe dit tactisch of geef gewoon geen feedback. Je moet niet vergeten dat de wijnboer met zijn familie het hele jaar geploeterd heeft om deze wijnen te produceren.
- Let op! De beste wijn volgens de wijnboer zelf is de wijn die hij op dat moment wil/moet verkopen dus ga goed af op je eigen smaakpalet.

Bourgogne:
Op Domaine Ferrand in Pouilly-Fuissé zwaait de jonge weduwe Nadine Ferrand de scepter en ze wordt bijgestaan door haar zwager. Een klein domein waar zeer goede  en betaalbare chardonnay gemaakt wordt. Op afspraak krijg je er een rondleiding en natuurlijk ook een degustatie. Hun cuvée Prestige (13€) is een aanrader.

chapoutier
Chapoutier in Tain l'Hermitage.

Rhône:
Ben je op doorreis naar het zuiden van Frankrijk en kom je langs Tain l'Hermitage maak dan even een uurtje tijd vrij. Tain l'Hermitage ligt naast de snelweg dus omrijden hoeft niet. Zonder afspraak kun je naar het kwaliteitsdomein Chapoutier. Geen rondleiding maar wel een mooie degustatie van rond de 10 wijnen of meer als je ze niet tegenhoudt, je geeft zelf aan wat je wil proeven. Ze schenken hier met alle gemak ook hun top Hermitage cuvées zoals l'Ermite of Le Méal van 150+ Euro en vorige maand zelfs een oude Côte de Rôtie uit 1999.  

Iets verder in de zuidelijke Rhône is het even zoeken naar het iets meer afgelegen Domaine Viret in St. Maurice. Philippe Viret heeft hier samen met zijn vader een cathedraal uit de grond gestampt die gebouwd is volgens de principes van de kerken vroeger wat weer gebaseerd is op de bouwtechnieken van de pyramides in Egypte. In deze imposante cathedraal wordt zijn wijn gevinifieërd. Op het domein wordt de "kosmos cultuur" toegepast, een cultuur die veel verder gaat dan de principes van de biodynamische wijnbouw en waar gebruikt wordt gemaakt van "géobiologie, le balisage planétaire, la radionique en la memoire de l'eau". Hoe dat allemaal in elkaar steekt kun je hier lezen.

kelder domeine viret chai
Domaine Viret.

Een must als je in de buurt bent en ik raad je zelfs aan om er voor om te rijden indien het niet op je weg ligt. Absoluut de moeite om te bezoeken. Ik ben er in juni dit jaar zelf geweest en Philippe Viret (die zich zelf een heel mannetje vindt) heeft ons zijn manier van wijnmaken uitgelegd tijdens de rondleiding. Tijdens de degustatie daarna was hij naar mijn mening iets teveel met andere zaken bezig dan met ons maar dat neemt niet weg dat wat er in ons glas kwam de moeite waard was. Probeer de rosé Solstice soft eens, een rosé met ballen, eerder een zeer lichte rode wijn eigenlijk (5€). Zijn rose 100% bulle heeft een kurk en een kroonkurk voor de veiligheid om te voorkomen dat de kurk er niet uitvliegt. De wijn is licht parellend door zijn gisting op de fles (8€).
Een wijn die niet veel indruk maakte ter plekke was de rode wijn Energie Yin(6€). Echter thuis toen ik de gratis fles die ik had meegekregen deze week koud serveerde was het een verademing. Zo correct gemaakt en fruitig en in evenwicht, wel koud serveren en in de zomer drinken.
Dan zijn topgamma met de perceel wijnen waar Mareotis 2005 (15€) en Emergence (17€) 2004 mijn voorkeur hebben. Wat een finesse in die krachtige fruitige wijnen, alles klopt gewoon, perfect. Zijn Emergence 1999 staat vandaag nog op een voetstuk, heerlijk. Na een tijdje werd er ook nog een fles 100% mourvedre uit 2000 van zijn Trilogie open getrokken. De Trilogie zijn drie flessen uit 2000 met elk 100% Grenache, Syrah en Mourvedre (elk 33€). Het kost wat maar je krijgt er wel enorm veel voor terug.  

chai domeine viret kelder st maurice
De chai van Domaine Viret. 

Languedoc-Roussillon:
Ga je richting Spanje naar de Corbierès  dan is een bezoek aan één van de beste Caves coopérative van Frankrijk Cave d'Embres-et-Castelmaure in het gelijknamige dorp een must. Geadviseerd in de kelder door Tardieu en Laurent wordt er een hele reeks originele wijnen gemaakt van 3€ tot 51€. Het beste restaurant ter wereld El Bulli heeft er ook van op zijn wijnkaart staan (Nr.3 en Pointe d'Interrogation) dus waarom jij niet in je kelder?

Nog verder richting Spanje zijn er drie domeinen interessant om te bezoeken die dezelfde stijl wijnen maken namelijk "Vin doux naturel" . Allereerst in Maury het domein Pouderoux. Een klein familiaal domein met een hartelijke ontvangst. Ze maken zowel rode wijn onder de AOC Côtes de Rousillon Villages als rode en witte AOC Maury die regelmatig hoog scoren in de diverse wijngidsen. Aan te bevelen zijn de cuvée Latour des Grès (10,50€) en Terre Brune 2004 (13,50€) alsmede de top Maury Hors d'Age van meer dan 15 jaar (17,50€).

maury pouderoux
De glazen "bonbonnes" met Maury wijn van Domaine Pouderoux die bij weer en wind buiten staan, winter en zomer.

Het tweede domein is de cave coopérative in Maury, Les Vignerons de Maury, waar je zonder afspraak kunt gaan proeven. Interessant zijn vooral de oude jaargangen die hier te koop zijn aan zeer schappelijke prijzen. Het is duidelijke dat Maury niet erg bekend is bij het grote publiek wat een positieve invloed heeft op de prijzen, koopjes dus. Aanrader: Veille Reserve 1992 (10€) en de Chabert de Barbéra 1985 (33€).

Het derde domein is iets zuidelijker gelegen tegen Spanje in een prachtige kuststreek waar de Côte d'Azur qua natuur niet tegenop kan namelijk in Banyuls het domein Celliers de Templiers.  Een enorm domein waar je geen persoonlijke ontvangst moet verwachten maar je gaat met de groep toeristen mee in de rondleiding. Waarom dan toch bezoeken? Omdat je hier een zeer duidelijke uitleg en rondleiding krijgt waarna je helemaal op de hoogte bent van hoe Banyuls gemaakt wordt. Het begint met een korte film waarna een je met een gids door het hele bedrijf gaat, zeer interessant. Daarna een proeverij waar de witte en rode droge wijnen van Banyuls (AOC Collioure) de revue passeren maar het wordt pas interessant met de witte en rode Banyuls. Miskend en oh zo lekker. Ook de oudere Grand Cru's uit de jaren '90 komen in je glas. Aanraders de Cuvée President Henri Vidal 1995 Banyuls Grand Cru (38€) en de Mas de La Serra 1998 Banyuls Grand Cru (19€). 

Zuid-Westen:
Ga je na je vakantie weer terug naar het noorden (of  ben je op weg naar het zuiden) en je rijdt langs Cahors ga dan eens van die snelweg af en neem een stuk de route national zodat je langs één van de twee Atrium winkels van Georges Vigouroux komt. De specialist van de Malbec zoals hij zichzelf noemt. Waarom hier stoppen? Deze man heeft onder andere drie wijndomeinen in de Cahors waaronder Château de Mercuès en Château de Haut-Serre en in zijn winkel is een grote keus aan oude jaargangen van deze domeinen te vinden. Oude Malbecs dus uit de jaren negentig en tachtig, een verrassing in je glas.

luc boiley voor zijn vin jaune
Luc Boiley met op de achtergrond de Vin Jaune die onder een "voile" aan het evolueren is.

Jura:
Kom je in het oosten van Frankrijk dan moet je in de Jura stoppen. Slechts een uur rijden vanaf de Bourgogne vindt je deze vrij onbekende wijnstreek die ettelijke pareltjes verborgen heeft weten te houden als we over wijn spreken. Hier vindt je nog interessante prijs/kwaliteits verhoudingen. Savagnin, poulsard, trousseau, druivenrassen die je niet iedere week tegenkomt maar die je als wijnliefhebber veel plezier schenken. Naast uiteraard de Vin Jaune heeft de Jura nog veel meer te bieden.  Maak een afspraak bij Domein Luc Boiley (ex-voorzitter van de Vins du Jura) in St Germain les Arlay waar hij me de laatste keer gedurende twee uur volledig heeft ondergedompelt in zijn Jura wijn. Zie ook hier. Bezoek ook zeker het fantastisch mooie dorp Château Chalon wat op een rots is gelegen.

Veel proefplezier tijdens je vakantie!

Dit verhaal maakt deel uit van de "Vlaamse Wijnblogdagen" waarin een reeks wijnblogs over hetzelfde onderwerp een artikel schrijven. Kijk hier voor de andere deelnemende blogs.

03 mei 2008

BYO (Bring Your Own) proeverij 2000

Eenieder brengt een fles rode wijn mee uit het jaar 2000, uit eender welke streek of land, die we blind naast elkaar gaan proeven in willekeurige volgorde zonder te weten wie welke wijn heeft meegenomen. Dat was het concept van de laatste proeverij bij Erik en Lena.

summus castello banfiDus eerst de kelder in om om een fles uit te kiezen. Een 2000 zal niet zo'n probleem zijn die liggen er wel, maar wat zal ik meenemen? Niet gemakkelijk. Iets klassieks uit Frankrijk, een Pomerol b.v.? Nee, Bordeaux zullen de anderen ook wel meenemen dus laat ik voor iets anders gaan. Waarom geen Italiaanse wijn, een "Super Toscan"?  Er lag nog een Summus, DOC Sant Antimoni, van Castello Banfi uit de Brunello di Montalcino streek die ik van mijn buurman had gekregen.

Castello Banfi is één van de belangrijkste producenten in die streek die naar perfectie streven. Om de beste klonen van de sangiovese druif te vinden hebben ze er maar liefst 160 uitgetest waarvan ze er nu 15 gebruiken. Het hout voor de vaten wordt door Banfi zelf uitgezocht in de Franse bossen en onder hun eigen toezicht gedroogd.

De Summus gemaakt van sangiovese (45%), cabernet sauvignon (40%) en syrah (15%) is hun paradepaardje van de blends. De 2000 is geoogst eind augustus en gebotteld in maart 2003. 23 maanden op vat waarvan 12 apart per druif en 11 maanden tezamen.

Ik heb getwijfeld om in plaats van de Summus een Corbières te pakken maar het werd toch de Summus. Op de dag van de proeverij kon ik het toch niet laten en heb ik naast de Summus ook de Corbières, "C" de Camplong, meegenomen. Deze wijn heb ik zelf op het domein gekocht in 2002. Zelf ben ik een grote fan van deze streek en laat ik graag andere proevers kennis maken met de kwaliteit die tegenwoordig in de Corbières gemaakt wordt.


"C" de Camplong wordt gemaakt door de Vignerons de Camplong in een gehucht van 270 inwoners in de buurt van Lagrasse. Voor de vinificatie wordt deze cave geholpen door de bekende Dominique Laurent en Michel Tardieu. De wijn wordt gemaakt van grenache (16%), syrah (50%), carignan (26%) en mourvèdre (8%). Geen collage, geen filtering en 14 maanden op nieuwe eikenhouten vaten. 

Op de avond van de proeverij werd alle wijn in standaard Bordeaux flessen overgegoten voor zover ze daar nog niet in zaten. Dit om te voorkomen dat je beïnvloed wordt door de vorm van de fles en voorbarige conclusies gaat trekken. De Banfi had ik gekarafeerd dus ook die ging weer terug de fles in.

"Pour mettre la bouche en route" had Erik een Bodegas Villacezán Doce Meses 2004 - Vino de Calidad de Tierras de León  van het druivenras prieto picudo open getrokken. Een lekkere fruitige Spaanse rode wijn met een licht storend alcohol tintje in de afdronk. Toen zijn we er aan begonnen. Negen wijnen passeerden blind de revue. Ieder moest eerst individueel de wijnen scoren op een schaal van 10. Daarna vertelde iedereen wat hij had meegebracht als wijn en moesten we proberen de wijnen, nog steeds blind, te herkennen.
Toen was het tijd om de punten op te tellen en om één voor één de flessen te onthullen maar alvorens moest iedereen ook zeggen welke wijn er te voorschijn zou komen.  Dat heeft natuurlijk voor een hoop oooohhh's en aaaahhhh's gezorgd.

De wijnen die we geproefd hebben met mijn individuele score op 20:
1. Plo du Roy 2000, Minervois:  Nogal ingetogen neus met wat zacht rood fruit. In de mond verweven tannines, en iets geëvolueerde smaak en een zachte aanzet. Storend alcohol in de afdronk. Na een tijdje in het glas evolueerd de neus negatief en komen de tannines nogal droog over. Het moet gezegd worden dat deze wijn niet echt door de mand viel tussen de andere grote wijnen. 13.5pnt, 5,50 in de Cora.
2. Le C de Camplong 2000, Corbières: Mooie krachtige neus met vanille, hout, rode bessen, cassis en iets putteke. In de mond een volle fruitige krachtige aanzet. Komt nog jong over en is zeer complex met rijpe tannines. Lekker! staat er in mijn notitieblok. Lange afdronk. Ik dacht dat dit de Pessac-Leognan was maar niet dus. 17pnt, 16,00 Euro op domein.
3. Fabre Montmayou Grand Vin 2000 - Mendoza, Argentinië: Deze Argentijn was helaas fout en kreeg van mij geen punten. 24,00 Euro.
4. Bertrand Braneyre 2000, Cru Bourgeois Haut-Médoc: Licht rood fruit met een onaangename neus van gekookte spruitjes. In de mond stelt deze wijn weinig voor, mist fruit en materie. 12pnt, 17.00 Euro. Ik dacht dat dit de Australiër zou zijn....
5. Le Corte Corsini 2000, Don Tommaso, Chianti Classico DOCG: Complexe neus met kruiden, hout en leer. Volle fruitige aanzet met daarna een mooie finesse en mooie zuren. Nog stevige tannine en een lange afdronk. Heerlijk. 17pnt, 20.00 Euro
6. Clos Triguedina 2000, Cahors: Veel zwart fruit in de neus en drop. Zeer verleidelijk. In de mond is deze malbec nogal jong met een stevige dosis tannine die goed droogtrekt. 14pnt, 12.00 Euro.
7.Summus 2000,  Castello Banfi, DOC Sant' Antimo: Finesse in de neus met wat eucalyptus en kaneel. Geeft een frisse indruk. Dat frisse gevoel komt ook terug in de mond met fris rood fruit en idem zuren. Iets groenig in de afdronk. 15pnt, 35.00 Euro. Ik had er meer van verwacht.
8. Latour-Martillac 2000, Grand Cru Classé Pessac-Léognan: Terroir neus met complexiteit en zoethout. In de mond komt hij zeer jong over met veel zuren en veel tannine. 14.5pnt, 25.00 Euro.
9. Pierro 2000, Margaret River, Australië: Gemaakt van vijf druivensoorten. Geëvolueerde neus met tertiare aroma's. Daarnaast frambozen en wat hout. Zalvende wijn met een perfect evenwicht. 15pnt, 38.00 Euro.

Verschillende wijnen bleven maar evolueren nadat ze een tijdje uitgeschonken waren. Sommige ten goede andere weer niet. Zols b.v. de Pierro waar na een tijdje de neus helemaal weg is en ook de smaak minder positief evolueerd. Ik heb mijn originele score voor deze wijn van 17 moeten bijstellen naar 15.   

camplong corbieres bij erik en lena

Het eindklassement:

Wijn nr:289567143
Proever 18.07.06.08.07.06.07.07.06.0
Proever 27.58.58.07.57.07.06.07.05.5
Proever 38.57.07.58.57.07.57.56.00.0
Proever 48.06.57.56.07.56.06.56.06.5
Proever 57.08.06.57.57.07.06.06.06.0
Proever 66.08.08.55.06.07.05.02.04.0
Proever 710.09.09.07.06.56.59.06.08.0
 55.054.053.049.548.047.047.040.036.0

Op de eerste plaats (....tromgeroffel....) is geëindigd: 'C' de Camplong uit de Corbières en men was onder de indruk van deze wijn. Ik was dat ook toen ik hem zes jaar eerder op het domein geproefd heb en was blij dat ik hem uiteindelijk toch meegenomen had naar deze proeverij. Mijn opzet was geslaagd, laten zien dat Corbières ook topwijnen maakt.

De tweede plaats was voor de Latour-Martillac uit Pessac-Léognan en de Pierro uit Australië eindigde op de derde plaats. 

Frédéric had nog een heerlijke Bourgogne meegenomen, Chorey-les-Beaune 2005 van Domaine Tollot Beaut. Eén van mijn favorieten sinds ik de 2003 heb gedronken. Na een heerlijke ovenschotel van Lena is Erik nog de kelder in gedoken voor een dessert en heeft ons toen blind een wijn geserveerd waarvan ik dacht dat we in de Languedoc-Roussillon zaten namelijk een oxidatief opgevoedde grenache gris van begin 2000. Ik zat qua streek wel goed maar dat was ook alles. Het was namelijk een Rivesaltes Ambre Hors Age uit 1977.

rivesaltes ambre arnaud de villeneuve 1977

Deze Vin Doux Naturel van Arnaud de Villeneuve had een bruine kleur en een vettige textuur. Aroma's van rozijnen, geconfijte abrikozen, bijenwas, honing en uiteraard ook oxidatieve geuren. Zeer complex. In de mond een fantastisch mooie zoete,  complexe mond vol van gedroogd fruit, abrikozen, geconfijte citroen en mokka. Top! 18pnt. 

Het was weer een fantastische manier om het weekend te beginnen en ik kijk al uit naar het diner later deze maand bij Dirk waar we een gastronomisch diner op tafel zullen gaan zetten met dito wijnen. Het menu ziet er alvast goed uit:

Hapje met ganzelever, mango, citroen en peperkoek
Hapje met st-jacobsschelp en bloemkoolzalf
Kruidig soepje met oester
Langoustestaart met chutney van mango en roze peper
Asperges met "vers" gerookte zalm, gepocheerd eitje en rucola
Lam met garnituur
Trio kazen
Kletskopjes met mascarpone, ananas en caramelsaus