03 mei 2008

BYO (Bring Your Own) proeverij 2000

Eenieder brengt een fles rode wijn mee uit het jaar 2000, uit eender welke streek of land, die we blind naast elkaar gaan proeven in willekeurige volgorde zonder te weten wie welke wijn heeft meegenomen. Dat was het concept van de laatste proeverij bij Erik en Lena.

summus castello banfiDus eerst de kelder in om om een fles uit te kiezen. Een 2000 zal niet zo'n probleem zijn die liggen er wel, maar wat zal ik meenemen? Niet gemakkelijk. Iets klassieks uit Frankrijk, een Pomerol b.v.? Nee, Bordeaux zullen de anderen ook wel meenemen dus laat ik voor iets anders gaan. Waarom geen Italiaanse wijn, een "Super Toscan"?  Er lag nog een Summus, DOC Sant Antimoni, van Castello Banfi uit de Brunello di Montalcino streek die ik van mijn buurman had gekregen.

Castello Banfi is één van de belangrijkste producenten in die streek die naar perfectie streven. Om de beste klonen van de sangiovese druif te vinden hebben ze er maar liefst 160 uitgetest waarvan ze er nu 15 gebruiken. Het hout voor de vaten wordt door Banfi zelf uitgezocht in de Franse bossen en onder hun eigen toezicht gedroogd.

De Summus gemaakt van sangiovese (45%), cabernet sauvignon (40%) en syrah (15%) is hun paradepaardje van de blends. De 2000 is geoogst eind augustus en gebotteld in maart 2003. 23 maanden op vat waarvan 12 apart per druif en 11 maanden tezamen.

Ik heb getwijfeld om in plaats van de Summus een Corbières te pakken maar het werd toch de Summus. Op de dag van de proeverij kon ik het toch niet laten en heb ik naast de Summus ook de Corbières, "C" de Camplong, meegenomen. Deze wijn heb ik zelf op het domein gekocht in 2002. Zelf ben ik een grote fan van deze streek en laat ik graag andere proevers kennis maken met de kwaliteit die tegenwoordig in de Corbières gemaakt wordt.


"C" de Camplong wordt gemaakt door de Vignerons de Camplong in een gehucht van 270 inwoners in de buurt van Lagrasse. Voor de vinificatie wordt deze cave geholpen door de bekende Dominique Laurent en Michel Tardieu. De wijn wordt gemaakt van grenache (16%), syrah (50%), carignan (26%) en mourvèdre (8%). Geen collage, geen filtering en 14 maanden op nieuwe eikenhouten vaten. 

Op de avond van de proeverij werd alle wijn in standaard Bordeaux flessen overgegoten voor zover ze daar nog niet in zaten. Dit om te voorkomen dat je beïnvloed wordt door de vorm van de fles en voorbarige conclusies gaat trekken. De Banfi had ik gekarafeerd dus ook die ging weer terug de fles in.

"Pour mettre la bouche en route" had Erik een Bodegas Villacezán Doce Meses 2004 - Vino de Calidad de Tierras de León  van het druivenras prieto picudo open getrokken. Een lekkere fruitige Spaanse rode wijn met een licht storend alcohol tintje in de afdronk. Toen zijn we er aan begonnen. Negen wijnen passeerden blind de revue. Ieder moest eerst individueel de wijnen scoren op een schaal van 10. Daarna vertelde iedereen wat hij had meegebracht als wijn en moesten we proberen de wijnen, nog steeds blind, te herkennen.
Toen was het tijd om de punten op te tellen en om één voor één de flessen te onthullen maar alvorens moest iedereen ook zeggen welke wijn er te voorschijn zou komen.  Dat heeft natuurlijk voor een hoop oooohhh's en aaaahhhh's gezorgd.

De wijnen die we geproefd hebben met mijn individuele score op 20:
1. Plo du Roy 2000, Minervois:  Nogal ingetogen neus met wat zacht rood fruit. In de mond verweven tannines, en iets geëvolueerde smaak en een zachte aanzet. Storend alcohol in de afdronk. Na een tijdje in het glas evolueerd de neus negatief en komen de tannines nogal droog over. Het moet gezegd worden dat deze wijn niet echt door de mand viel tussen de andere grote wijnen. 13.5pnt, 5,50 in de Cora.
2. Le C de Camplong 2000, Corbières: Mooie krachtige neus met vanille, hout, rode bessen, cassis en iets putteke. In de mond een volle fruitige krachtige aanzet. Komt nog jong over en is zeer complex met rijpe tannines. Lekker! staat er in mijn notitieblok. Lange afdronk. Ik dacht dat dit de Pessac-Leognan was maar niet dus. 17pnt, 16,00 Euro op domein.
3. Fabre Montmayou Grand Vin 2000 - Mendoza, Argentinië: Deze Argentijn was helaas fout en kreeg van mij geen punten. 24,00 Euro.
4. Bertrand Braneyre 2000, Cru Bourgeois Haut-Médoc: Licht rood fruit met een onaangename neus van gekookte spruitjes. In de mond stelt deze wijn weinig voor, mist fruit en materie. 12pnt, 17.00 Euro. Ik dacht dat dit de Australiër zou zijn....
5. Le Corte Corsini 2000, Don Tommaso, Chianti Classico DOCG: Complexe neus met kruiden, hout en leer. Volle fruitige aanzet met daarna een mooie finesse en mooie zuren. Nog stevige tannine en een lange afdronk. Heerlijk. 17pnt, 20.00 Euro
6. Clos Triguedina 2000, Cahors: Veel zwart fruit in de neus en drop. Zeer verleidelijk. In de mond is deze malbec nogal jong met een stevige dosis tannine die goed droogtrekt. 14pnt, 12.00 Euro.
7.Summus 2000,  Castello Banfi, DOC Sant' Antimo: Finesse in de neus met wat eucalyptus en kaneel. Geeft een frisse indruk. Dat frisse gevoel komt ook terug in de mond met fris rood fruit en idem zuren. Iets groenig in de afdronk. 15pnt, 35.00 Euro. Ik had er meer van verwacht.
8. Latour-Martillac 2000, Grand Cru Classé Pessac-Léognan: Terroir neus met complexiteit en zoethout. In de mond komt hij zeer jong over met veel zuren en veel tannine. 14.5pnt, 25.00 Euro.
9. Pierro 2000, Margaret River, Australië: Gemaakt van vijf druivensoorten. Geëvolueerde neus met tertiare aroma's. Daarnaast frambozen en wat hout. Zalvende wijn met een perfect evenwicht. 15pnt, 38.00 Euro.

Verschillende wijnen bleven maar evolueren nadat ze een tijdje uitgeschonken waren. Sommige ten goede andere weer niet. Zols b.v. de Pierro waar na een tijdje de neus helemaal weg is en ook de smaak minder positief evolueerd. Ik heb mijn originele score voor deze wijn van 17 moeten bijstellen naar 15.   

camplong corbieres bij erik en lena

Het eindklassement:

Wijn nr:289567143
Proever 18.07.06.08.07.06.07.07.06.0
Proever 27.58.58.07.57.07.06.07.05.5
Proever 38.57.07.58.57.07.57.56.00.0
Proever 48.06.57.56.07.56.06.56.06.5
Proever 57.08.06.57.57.07.06.06.06.0
Proever 66.08.08.55.06.07.05.02.04.0
Proever 710.09.09.07.06.56.59.06.08.0
 55.054.053.049.548.047.047.040.036.0

Op de eerste plaats (....tromgeroffel....) is geëindigd: 'C' de Camplong uit de Corbières en men was onder de indruk van deze wijn. Ik was dat ook toen ik hem zes jaar eerder op het domein geproefd heb en was blij dat ik hem uiteindelijk toch meegenomen had naar deze proeverij. Mijn opzet was geslaagd, laten zien dat Corbières ook topwijnen maakt.

De tweede plaats was voor de Latour-Martillac uit Pessac-Léognan en de Pierro uit Australië eindigde op de derde plaats. 

Frédéric had nog een heerlijke Bourgogne meegenomen, Chorey-les-Beaune 2005 van Domaine Tollot Beaut. Eén van mijn favorieten sinds ik de 2003 heb gedronken. Na een heerlijke ovenschotel van Lena is Erik nog de kelder in gedoken voor een dessert en heeft ons toen blind een wijn geserveerd waarvan ik dacht dat we in de Languedoc-Roussillon zaten namelijk een oxidatief opgevoedde grenache gris van begin 2000. Ik zat qua streek wel goed maar dat was ook alles. Het was namelijk een Rivesaltes Ambre Hors Age uit 1977.

rivesaltes ambre arnaud de villeneuve 1977

Deze Vin Doux Naturel van Arnaud de Villeneuve had een bruine kleur en een vettige textuur. Aroma's van rozijnen, geconfijte abrikozen, bijenwas, honing en uiteraard ook oxidatieve geuren. Zeer complex. In de mond een fantastisch mooie zoete,  complexe mond vol van gedroogd fruit, abrikozen, geconfijte citroen en mokka. Top! 18pnt. 

Het was weer een fantastische manier om het weekend te beginnen en ik kijk al uit naar het diner later deze maand bij Dirk waar we een gastronomisch diner op tafel zullen gaan zetten met dito wijnen. Het menu ziet er alvast goed uit:

Hapje met ganzelever, mango, citroen en peperkoek
Hapje met st-jacobsschelp en bloemkoolzalf
Kruidig soepje met oester
Langoustestaart met chutney van mango en roze peper
Asperges met "vers" gerookte zalm, gepocheerd eitje en rucola
Lam met garnituur
Trio kazen
Kletskopjes met mascarpone, ananas en caramelsaus

17 januari 2008

Champagne, jong of oud?

Champagne, een feestelijke wijn die veel mensen nog te vaak alleen maar op feestelijke gelegenheden open trekken. Een fles Champagne moet je drinken zoals iedere andere fles wijn, wanneer je er zin in hebt. Waarom wachten op een speciale gelegenheid, daar is het leven te kort voor. Nee ik drink het ook niet iedere dag want daar leent de prijs zich niet voor maar ik zorg wel dat ik regelmatig bubbels in het glas heb. Ook een lekkere Crémant trek ik met plezier open.

Over het algemeen drinken we allemaal "jonge" Champagne, net uit de de kelders in de Champagne streek, via de winkel en al in je glas. Champagne zonder jaartal wordt dan ook gemaakt om binnen afzienbare tijd gedronken te worden. Een Champagne met jaartal, een Millésimé, kun je vaak wel een tijd wegleggen.
En daar wringt nu juist het schoentje want een fles wijn leg je enkele jaren weg omdat hij nog nog niet op dronk is of dat hij nog beter gaat worden maar een fles Champagne is al meteen zo verdomd lekker dat je over een ijzeren discipline moet beschikken om die in je kelder te leggen en ervan af te blijven.

Boizel 1996 champagne

Soms lukt me dit toch met als resultaat dat ik onlangs een fles Boizel 1996 boven haalde. 1996 is een uitzonderlijk Champagne jaar geweest dus ik verheugde me er al op. En het was een waar genot, mijn geduld werd beloond. Een donker gele kleur en een zeer fijne pareling. Een iets oxidatieve neus ( waar ik een fan van ben ) van geschilde appels die een tijd op een bord gelegen hebben en wat bruin geworden zijn en heerlijk ruiken. In de mond een ontzettend rijp en rijk fruit met petit-lu biscuits en wat citrus. Ik was er zo van aan het genieten dat ik ben vergeten hem een score te geven. Dit is een Champagne die zeker niet als aperitief gedronken moet worden maar bij de maaltijd of op gewoon zichzelf voor de open haard met goed gezelschap.....

Ik heb Boizel een jaar of 10 geleden leren kennen via familie in Frankrijk die enkel Champagne drinken van Boizel. Drie jaar geleden ben ik op de terugweg van een vakantie in Zuid-Frankrijk onverwacht langs gegaan bij Boizel in Epernay op de avenue de Champagne ( hoe kan het ook anders ). Ik kan je vertellen dat Boizel dus geen Champagne huis is wat ingericht is om bezoekers te ontvangen in tegenstelling tot vele andere huizen in dezelfde straat zoals Moët & Chandon en Perrier Jouët. Alles was zo gesloten als wat ( tja onverwachts langs gaan hè....) en een officiële ingang heb ik dan ook niet kunnen vinden en ben ik dus maar bij de buren langs gegaan.

08:15 Gepost door Vinama in Geproefd | Commentaren (3) | Tags: frankrijk, champagne |  Facebook | |  Print

13 januari 2008

Vieux Château Certan, Pomerol

In Bordeaux ten noorden van Libourne en tegen de Saint-Emilion aan vindt je Pomerol. Een gebied met 800ha wijngaarden van voornamelijk kleiachtige bodem waarop de Merlot druif zich helemaal thuis voelt die hier dan ook 70% van de aanplant voor zijn rekening neemt. Merlot kan niet goed tegen droogte en de kleigrond reguleerd perfect de watertoevoer. Er wordt jaarlijks 37.000hl wijn geproduceerd. Onder de AOC Pomerol mag er alleen rode wijn gemaakt worden.

De merlot druif geeft hier wijnen met een enorme rondheid en met een smeuïg karakter. Pomerol kent geent classificatie dus hier geen Grand Cru's of andere klasseringen. Uiteraard is er wel een kwaliteitsverschil tussen de  verschillende domeinen. De meest vermaarde wijngaarden in Pomerol zijn ongetwijfeld Château Pétrus en Château Le Pin. Dan volgen o.a. Château Trotanoy, Vieux Château Certan, Château l'Evangile en Château la Conseillante.

orde van maltaHet wijnbroederschap in Pomerol, Les Hospitaliers de Pomerol, heeft als wapen het bekende Maltezer kruis van de Orde van Malta. Deze geestelijke ridderorde hielp ten tijde van de kruistochten reizigers, pelgrims en zieken en gaf ze ook onderdak. Dwars door Pomerol ging toen al de bedevaartsroute naar het Spaanse bedevaartsoord Santiago de Compostela. Er zijn vandaag nog stenen wegwijzers uit die tijd met het Maltezer kruis.

Vieux Château Certan
De naam Certan komt oorspronkelijk van een Schotse familie Certan die deel nam aan kruistochten in de 16e-17e eeuw en zich vestigde in Pomerol en wijndruiven ging verbouwen. De wijn werd veel geleverd aan het koninklijk hof.  In 1924 werd het domein opgekocht door de Belg Georges Thienpont wiens familie, Alexandre Thienpont, vandaag de dag de touwtjes nog steeds in handen heeft.
Het domein heeft 14ha wijngaarden met een gemiddelde leeftijd van 35 jaar waarvan 60% merlot, 30% cabernet franc en 10% cabernet sauvignon. De bodem bestaat uit klei, kiezel en zand.

1992 was een moeilijk Bordeaux jaar. Drie keer meer regen in augustus dan normaal, een koude september maand en onweders in de eerste week van october met daar tussendoor nog meer regen. Een overvloedige oogst met weinig geconcentreerde druiven.
Dat jaar heeft Christian Moueix bij château Pétrus en Trotanoy begin september zelfs de wijngaarden bedekt met een laag zwart plastic om ze te beschermen tegen de hevige regenval en blijkbaar heeft dit geholpen want beide hebben geconcentreerde wijnen geproduceerd dat jaar. Ik zou wel eens een foto willen zien van zo'n wijngaard helemaal ingepakt in zwart plastic, misschien was hij geïnspireerd door Christo. 

1992 heeft Bordeaux wijnen opgeleverd die in het algemeen binnen die 10 jaar gedronken moesten worden. Pomerol wordt nog gezien als de beste regio van dat jaar dus dacht ik een gok te wagen met deze Vieux Château Certan.

vieux château certan 1992 pomerol

Vieux Château Certan 1992, Pomerol:  18-22 maanden op nieuw Frans eikenhout. Zeer licht van kleur en lijkt dan ook eerder op een pinot noir. Wel weinig evolutie in de kleur enkel een zeer lichtbruine rand. Een geëvolueerde neus met wat leer en verder iets zurigs en het beloofd eigenlijk niet veel goeds. Nadat hij een tijdje in het glas staat komt de alcohol boven. 
In de mond zeer ver geëvolueerd en er zit qua smaken vrij weinig meer in, doet wat verwaterd aan. Een korte afdronk en alhoewel hij nog net niet helemaal ondrinkbaar is is dit toch wel een onvoldoende. 11/20pt

Men zegt vaak dat een goed château ook in magere wijnjaren een goede wijn kan maken maar helaas is dit niet het geval met de 1992 van Vieux-Chateau-Certan.

13:40 Gepost door Vinama in Geproefd | Commentaren (15) | Tags: bordeaux, pomerol, frankrijk |  Facebook | |  Print

23 december 2007

Toch een beetje een witte kerst

chateau damasse bordeaux witte kerst
Chateau Damase, Bordeaux (foto Milhade)

20:00 Gepost door Vinama in Algemeen | Commentaren (3) | Tags: bordeaux, frankrijk |  Facebook | |  Print

14 december 2007

Château Haut-Brion en andere Cru's, ook uit de Provence

Dit weekend en het weekend daarna kun je Château Haut-Brion 1999, 1er Grand Cru classé Pessac Léognan gaan proeven bij Chai & Bar. Dit naast een Château Gloria, Mas Daumas Gassac en nog veel meer:

DrappierChampagne
RuinartChampagne
Les Hauts de Smith 2004Pessac Léognan blanc
Alex Gambal 2004Bourgogne Chardonnay
Château Cambon La Pelouse 2003Haut Médoc
Château Chasse Spleen 2004Moulis
Château Gloria 2004Saint Julien
La Chapelle de La Mission 2004Pessac Léognan rouge
Châteaux Grand Puy Lacoste 2001Pauillac 5ème cru
 Aux Fourneaux Chandon de Briailles 2002Savigny Les Beaune 1er cru
La Gardine 2003Châteauneuf du Pape
Mas Daumas Gassac 2004Vin de Pays de l'Hérault
Infinitus gran reserva merlotArgentina - Patagonia

Op zaterdag 15 december kun je ook de wijnen proeven van Domaine de Rimauresq een Cru uit de Provence in aanwezigheid van M. Taberner.

Gewoon even inschrijven via contact@chai-bar.be

Mocht dat niet voldoende zijn voor je dan hebben ze nog de "tasting bar" waar je per glas van 6cl of 12cl het volgende kunt proeven:

Saint Emilion 1er cru – Château Ausone 1997
Saint Emilion 1er cru – Château Cheval Blanc 2001
Saint Estèphe 2ème cru – Château Cos D’Estournel 2000
Saint Julien - Clos du Marquis 2003
Pauillac 5ème cru – Château Grand Puy Lacoste 2001
Margaux 2ème cru – Château Palmer 1998
Espana – Ribera Del Duero – Vega Sicilia 1995
Sauternes 1er cru classé – Château D’Yquem 1996

haut-brion pessac leognan
Foto: Château Haut-Brion

14:00 Gepost door Vinama in Wijn proeverij | Commentaren (0) | Tags: frankrijk |  Facebook | |  Print

12 december 2007

Une bonne affaire uit de Jurançon

Af en toe moet je een beetje geluk hebben en dat overkwam mij onlangs in de Auchan in Ronq. Ik kwam daar eerder deze maand om een bestelling op te halen die ik tijdens de Foire aux Vins gedaan had. Toen ik met mijn winkelwagentje vol met dozen wijn stond te wachten in de wijnafdeling kwam één van de Auchan medewerkers naar me toe en zei tegen me "Ik zie dat u een wijnliefhebber bent, ik zal u eens een buitenkansje tonen". Hij liet me op een schap een fles Domaine Cauhapé, Symphonie de Novembre 2004 zien a 17.00 Euro. Ik herkende de fles meteen want ik had hem geproefd in september tijdens een Auchan proeverij waar ik hem 17 op 20 punten had gegeven ( zie artikel: Merci Auchan, Merci Bernard Magrez ), een heerlijke wijn.

Hij nam me toen mee naar een pallet in het het midden van de gang waar nog enkele dozen Domaine Cauhapé, Symphonie de Novembre 2004 op stonden en liet me de prijs zien: 8,50 Euro oftewel 50% korting. Ik aarzelde geen seconde en nadat ik deze man bedankt had nam ik meteen enkele dozen mee. Op het domein zelf vragen ze 18,50 per fles, op wineandco.fr staat hij voor 23,10 en op die belachelijk dure on-line winkel 1855.com voor 25.10 Euro. Dus voor maar 8.50 Euro, wat een koopje! Frédéric je flessen staan klaar.

Jurançon
In het Zuid-Westen van Frankrijk liggen de wijngaarden van de Jurançon tussen de Atlantische oceaan en de Pyreneën op 40km van Pau, gelegen tussen Biarritz en Lourdes. Er wordt zowel droge witte als zoete witte wijn (70%) gemaakt. Van deze zoete witte wijn uit de Jurançon werd al in het jaar 998 in de boeken melding gemaakt en koning Hendrik IV van Frankrijk is er mee gedoopt. In de 14e eeuw voerden de prinsen van Béarn hier het begrip "cru" in. In Frankrijk was dat één van de eerste pogingen om wijnen te klasseren en te beschermen.

Het klimaat van de Jurançon is sterk onderhevig aan de invloed van de Atlantische oceaan die voor veel neerslag zorgt.   

petit manseng jurançonIn de twee AOC's, Jurançon ( voor de zoete wijn ) en Jurançon sec, verbouwd men de druivensoorten  Petit Manseng, Gros Manseng en Courbu. Voor de droge wijnen wordt voornamelijk Gros Manseng gebruikt en een klein beetje Courbu. De Courbu zorgt voor finesse en het aroma van wilde bloemen. Voor de zoete zijn dit beide Manseng soorten waarbij de Petit Manseng kwalitatief het beste is.

De Petit Manseng is een unieke druivensoort voor de Jurançon die zich perfect heeft aangepast aan het klimaat en terroir. Hij karakteriseert zich door zijn aromas van exotisch fruit, citrusvruchten en geconfijt fruit. Wijnen van deze druif zijn frisser van smaak dan andere dessertwijnen  wat hem een aangenaam karakter geeft.


Om de zoete wijn te maken worden de druiven zeer laat met de hand geoogst net voordat de eerste sneeuw valt. De paradox voor grote zoete wijnen is dat de druiven zowel voldoende suiker als zuren moeten bevatten. Het juiste moment om te oogsten is dus zeer belangrijk. De warmere wind uit Spanje zorgt voor de "passerillage". Een natuurlijk proces waardoor de overrijpe druiven gaan krimpen door de verdamping van het vocht in de druif zodat er een hoge concentratie van suiker ontstaat. Hierdoor is ook het rendement per hectare zeer laag. Er is dus geen sprake van edele rotting zoals dat in de Sauternes wel het geval is.

Een zoete Jurançon gaat goed samen met b.v. foie gras, blauwe schimmel of brebis kaas of als hij wat ouder is met gevogelte in saus.

Domaine Cauhapé, Symphonie de Novembre 2004: 100% Petit Manseng geplukt in de eerste helft van november. Rendement 30-35 hl/ha. Een goudgele kleur met vette tranen in het glas. In het begin is de neus iets ingetogen maar hij komt vrij snel open en wat een complexiteit. Exotisch en geconfijt fruit, hout, citrus, abrikozen, noten....ga maar door. In de mond een volle zoete aanzet van appelsienen en ananas  met een romige textuur. Deze wijn wordt gedragen door zijn zuren en komt ondanks zijn zoetheid zeer fris over. Zeer evenwichtig en een prachtig glas wijn. Een licht bittertje in de afdronk wat niet storend is en wat ik eigenlijk altijd tegenkom in alle zoete Jurançon.
Vinama 17/20pt, Winespectator 93/100pt, Drinken tot 2019.
Copy of Domaine Cauhape jurançon

30 november 2007

Betaalbare Champagne voor de feestdagen

Op 14 november schreef ik nog over de aanvraag voor de uitbreiding van de AOC Champagne vanwege het tekort aan druiven om Champagne te maken. Op 19 november was er in het nieuws te lezen: "Champagne rantsoen dreigt in Engeland".

Wat is er aan de hand? Volgend het Engelse dagblad de Independent vreest de gerenommeerde wijnhandelaar Berry Brothers & Rudd een tekort aan vooral de duurdere en in grote flessen gebottelde flessen Champagne. Ze verwachten een wachtlijst voor klanten die flessen willen groter dan een 1,5 liter oftewel een Magnum om de voorraad eerlijk te kunnen verdelen. Het huis Bollinger heeft blijkbaar nu zelfs al geen magnums meer. 

champagne wineyard
Foto Francis Boulard - vigneron de Champagne

"De vraag naar champagne blijft groeien in westerse landen. Ondertussen ontstaat een een hele groep nieuwe en schatrijke klanten in China, India en vooral Rusland. De dorstige Russen zijn dol op de grootste flessen zoals de Jeroboam (vier maal de inhoud van een champagnefles) en de Methusalem (acht flessen).
Maar champagnekoper Simon Field blijft ongerust. Hij verwacht een enorme crisis in 2009 wanneer het aanbod aan gerenommeerde champagnes de vraag volstrekt niet aankan. Field voorziet champagnerantsoenering in een paar jaar tijd.
En de nood noopt tot nog drastischer maatregelen: champagnemaker Louis Roederer is al in het zuiden van Engeland gesignaleerd om er te kijken of hij daar op de Engelse kalkbodems zijn mousserende wijnen kan maken." (bron:nu) 

champagne bottlesVandaag lees ik dat men verwacht dat er in 2007 in totaal 330 miljoen flessen Champagne verkocht worden, een absoluut record. Volgens Jean-Marie Laborde, CEO van Rémy-Cointreau ( Piper-Heidseck ) stijgt de Champagne verkoop ieder jaar met 3 tot 4% en zit de Champagne streek over 2 à 3 jaar aan zijn productielimiet van 350 miljoen flessen.

De prijs van Champagne zal in 2008 dan ook met 7% stijgen dit komt ook doordat de 2007 oogst kleiner was dan de voorgaande jaren en dat prijs voor de druiven met 5-7% gestegen is.


Nu is dat tekort aan Champagne allemaal wel waar? Er wordt ook namelijk gesproken van enorme voorraden bij onafhankelijke Champagne wijnproducenten die liever een jaar of jaren later verkopen omdat ze dan een nog hogere prijs krijgen of omdat ze hun pensioen veilig willen stellen. Of is het tekort aan Champagne een marketing campagne om zodoende de prijzen nog verder op te kunnen drijven? Wie zal het zeggen......?

Vandaag kreeg ik van zowel de GB, Auchan als Carrefour een een promo brochure in de brievenbus en uiteraard wordt er zo net voor het einde van het jaar de nodige aandacht gegeven aan Champagne. Toen ik de prijzen zag die van 11.99 tot 46.80 gaan dacht ik het volgende: Het is voor iedereen gemakkelijk om voor ongeveer 20.00+ Euro een lekkere  Champagne te kopen maar lukt je dat ook voor veel minder bijvoorbeeld van 14.00 tot 17.00 Euro? Ik ben persoonlijk altijd wantrouwig met goedkope Champagnes want er zit veel troep tussen. Er zitten echter ook pareltjes tussen als je goed zoekt. Vooral bij de kleine onafhankelijke champagneboeren.

Zo ook deze Brut Champagne van Guy Michel & Fils uit Auchan. Zo maar  eens meegenomen om te proberen omdat ik gelezen had dat hun millisimés regelmatig 2 en 3 sterren krijgen in de Guide Hachette. Hij heeft een vrij intens gele kleur en een zeer fijne pareling. In de neus heerlijke rijpe appels, noten en boterkoekjes. Ook een aangename licht oxidatieve toets van die gescilde appels die bruin zijn geworden. In de mond een volle aanzet, citrus en voor deze prijs een heel goed glas Champagne. Ook voor bij de maaltijd. 
En dat alles voor maar 13.95 Euro tijdens de Foire aux Vins dit jaar, 15/20pt.

Champagne Guy Michel & Fils

Nu moeten er toch zeker nog meer van deze koopjes zijn en voor de feestdagen is een advies over betaalbare Champagne altijd meegenomen dus als jij een goede tip hebt, laat het hier weten.

15:00 Gepost door Vinama in Geproefd | Commentaren (7) | Tags: champagne, frankrijk, auchan, guide hachette |  Facebook | |  Print