28 augustus 2008

The return of Château Potensac

Eerder dit jaar schreef ik niet zo positief over Château Potensac 2001 (zie hier), de Cru Bourgeois Exceptionnel uit Medoc. Deze fles gaat dan ook zeker nog een herkansing krijgen want slechts één fles proeven van een bepaalde wijn dat is ook maar een momentopname en is geen garantie dat alle flessen zo slecht of goed zijn (slechte opslag bij de wijnhandelaar waar je hem gekocht hebt, de wijn zit in een gesloten fase, niet ideale proefcondities, etc.....).

Maar nu niets dan lof over Château Potensac en wel de 1998. Ik had er nog één van liggen en die is voor de bijl gegaan en met veel plezier want hier lust ik wel pap van. In 2003 gekocht voor 16,50 Euro tijdens de Foire aux Vins.
Je ruikt duidelijk dat dit geen jonge wijn is met leer, pruimen en licht hout in de neus. Alles doet heel zacht aan met finesse. Na een tijdje in het glas komen er kersen op alcohol naar voren. Na de 2001 is dit een aangename verrassing. In de mond een zijdezachte aanzet met veel finesse. Heel mooi geëvolueerd met versmolten tannines en ondersteunende zuren. Peper, drop, pruimen en iets hout. Iets zoet rood fruit in de afdronk en perfect op dronk. Nu op zijn hoogtepunt. 16pnt, nee ik geef hem zelfs 16.5pnt.

chateau potensac 1998 medoc
      

08:00 Gepost door Vinama in Geproefd | Commentaren (3) | Tags: potensac, medoc, bordeaux, cru bourgeois |  Facebook | |  Print

04 augustus 2008

Wijntip: Château Haut-Condissas Prestige 2001

Deze garagewijn waar per jaar slechts 2.400 flessen van gemaakt worden is momenteel in de aanbieding. Volgens Le Grand Jury Européen behoord Château Haut-Condissas van Jean Guyon ( heeft ook Château Rollan de By ) op de derde plaats van hun algemene klassement van de beste Grand Cru's uit de Bordeaux, net na Ausone en Mondotte en voor wijnen zoals Pape-Clément, Valandraud en Angélus (onlangs nog besproken op Vinama zie hier). En dat terwijl deze wijn geen Grand Cru is maar een Cru Bourgeois AOC Médoc. 

chateau haut-condissas 2001 medoc



Parker: 88-90
The 2001 Haut-Condissas Cuvée Prestige possesses density, layers, opulence, and intensity. It should age for a decade or more. This is one of the first vinifications done by Umbrian oenologist, Riccardo Cotarella. Not surprisingly, the wine reveals more fruit, glycerin, and completeness than previous vintages.

Grand Jury Européen: 91.14pnt

WineSpectator: 87pnt (volgens sommige bronnen 89-91pnt)
Aromas of flowers, blackberries and a tiny hint of tobacco. Medium-bodied, with velvety tannins and a ripe fruit and toasted oak aftertaste. Not as good as from barrel, but delicious. Best after 2004

Gault-Millau:
90-91pnt
Elevé à la manière d'un cru de garage, Haut-Condissas est un vin splendide, de très forte concentration. Une propriété à suivre de près.

La Revue du Vin de France::
4/5

Guide Hachette 2005:
**, Coup de Coeur. "Avec cette cuvée prestige, Jean Guyon a placé la barre très haut. Le succès est au rendez vous si l’on en juge par le 2001 dans lequel 25 % de petit verdot épaulent 25 % de Cabernet Sauvignon et 50 % de Merlot. D’une superbe robe rouge, celui - ci séduira les amateurs les plus exigeants par l’équilibre de son bouquet de fruits rouges, d’épices et de vanille comme par la concentration du palais que met parfaitement en valeur un bois très bien dosé. Dotée d’un beau potentiel de garde, cette bouteille possède suffisamment de personnalité et d’harmonie pour envisager un accord avec un gigot d’agneau à la ficelle".

Bettane et Desseauve:"Jean Guyon a cree, dans son vignoble de Begadan, deux marques au caractere bien distinct. Haut-Condissas est issu d'un vignoble superieur en qualite et cultive de facon plus exigeante. L'objectif du proprietaire, Jean Guyon, l'une des personnalites les plus entreprenantes du Bordelais, est de produire ici le meilleur vin du Medoc et il a souvent reussi son pari depuis quelques annees.

Op het internet ben ik een grote verscheidenheid van prijzen voor deze fles tegen gekomen: beginnend vanaf 40.00 Euro tot 84.00 Euro, en zelfs een uitschieter van 139.90 Euro.

Volgens Le Grand Jury Européen ligt de louter theoretische prijs van Haut-Condissas gebaseerd op de behaalde plaats en de score in hun degustatie ver boven de 100 Euro.

Momenteel in de aanbieding bij Delhaizewineworld.be met 35% korting van 39.90 Euro voor 25.94 Euro. Met dank aan Marc voor de tip.

07:30 Gepost door Vinama in Wijn actualiteit | Commentaren (3) | Tags: cru bourgeois, medoc, delhaize |  Facebook | |  Print

03 mei 2008

BYO (Bring Your Own) proeverij 2000

Eenieder brengt een fles rode wijn mee uit het jaar 2000, uit eender welke streek of land, die we blind naast elkaar gaan proeven in willekeurige volgorde zonder te weten wie welke wijn heeft meegenomen. Dat was het concept van de laatste proeverij bij Erik en Lena.

summus castello banfiDus eerst de kelder in om om een fles uit te kiezen. Een 2000 zal niet zo'n probleem zijn die liggen er wel, maar wat zal ik meenemen? Niet gemakkelijk. Iets klassieks uit Frankrijk, een Pomerol b.v.? Nee, Bordeaux zullen de anderen ook wel meenemen dus laat ik voor iets anders gaan. Waarom geen Italiaanse wijn, een "Super Toscan"?  Er lag nog een Summus, DOC Sant Antimoni, van Castello Banfi uit de Brunello di Montalcino streek die ik van mijn buurman had gekregen.

Castello Banfi is één van de belangrijkste producenten in die streek die naar perfectie streven. Om de beste klonen van de sangiovese druif te vinden hebben ze er maar liefst 160 uitgetest waarvan ze er nu 15 gebruiken. Het hout voor de vaten wordt door Banfi zelf uitgezocht in de Franse bossen en onder hun eigen toezicht gedroogd.

De Summus gemaakt van sangiovese (45%), cabernet sauvignon (40%) en syrah (15%) is hun paradepaardje van de blends. De 2000 is geoogst eind augustus en gebotteld in maart 2003. 23 maanden op vat waarvan 12 apart per druif en 11 maanden tezamen.

Ik heb getwijfeld om in plaats van de Summus een Corbières te pakken maar het werd toch de Summus. Op de dag van de proeverij kon ik het toch niet laten en heb ik naast de Summus ook de Corbières, "C" de Camplong, meegenomen. Deze wijn heb ik zelf op het domein gekocht in 2002. Zelf ben ik een grote fan van deze streek en laat ik graag andere proevers kennis maken met de kwaliteit die tegenwoordig in de Corbières gemaakt wordt.


"C" de Camplong wordt gemaakt door de Vignerons de Camplong in een gehucht van 270 inwoners in de buurt van Lagrasse. Voor de vinificatie wordt deze cave geholpen door de bekende Dominique Laurent en Michel Tardieu. De wijn wordt gemaakt van grenache (16%), syrah (50%), carignan (26%) en mourvèdre (8%). Geen collage, geen filtering en 14 maanden op nieuwe eikenhouten vaten. 

Op de avond van de proeverij werd alle wijn in standaard Bordeaux flessen overgegoten voor zover ze daar nog niet in zaten. Dit om te voorkomen dat je beïnvloed wordt door de vorm van de fles en voorbarige conclusies gaat trekken. De Banfi had ik gekarafeerd dus ook die ging weer terug de fles in.

"Pour mettre la bouche en route" had Erik een Bodegas Villacezán Doce Meses 2004 - Vino de Calidad de Tierras de León  van het druivenras prieto picudo open getrokken. Een lekkere fruitige Spaanse rode wijn met een licht storend alcohol tintje in de afdronk. Toen zijn we er aan begonnen. Negen wijnen passeerden blind de revue. Ieder moest eerst individueel de wijnen scoren op een schaal van 10. Daarna vertelde iedereen wat hij had meegebracht als wijn en moesten we proberen de wijnen, nog steeds blind, te herkennen.
Toen was het tijd om de punten op te tellen en om één voor één de flessen te onthullen maar alvorens moest iedereen ook zeggen welke wijn er te voorschijn zou komen.  Dat heeft natuurlijk voor een hoop oooohhh's en aaaahhhh's gezorgd.

De wijnen die we geproefd hebben met mijn individuele score op 20:
1. Plo du Roy 2000, Minervois:  Nogal ingetogen neus met wat zacht rood fruit. In de mond verweven tannines, en iets geëvolueerde smaak en een zachte aanzet. Storend alcohol in de afdronk. Na een tijdje in het glas evolueerd de neus negatief en komen de tannines nogal droog over. Het moet gezegd worden dat deze wijn niet echt door de mand viel tussen de andere grote wijnen. 13.5pnt, 5,50 in de Cora.
2. Le C de Camplong 2000, Corbières: Mooie krachtige neus met vanille, hout, rode bessen, cassis en iets putteke. In de mond een volle fruitige krachtige aanzet. Komt nog jong over en is zeer complex met rijpe tannines. Lekker! staat er in mijn notitieblok. Lange afdronk. Ik dacht dat dit de Pessac-Leognan was maar niet dus. 17pnt, 16,00 Euro op domein.
3. Fabre Montmayou Grand Vin 2000 - Mendoza, Argentinië: Deze Argentijn was helaas fout en kreeg van mij geen punten. 24,00 Euro.
4. Bertrand Braneyre 2000, Cru Bourgeois Haut-Médoc: Licht rood fruit met een onaangename neus van gekookte spruitjes. In de mond stelt deze wijn weinig voor, mist fruit en materie. 12pnt, 17.00 Euro. Ik dacht dat dit de Australiër zou zijn....
5. Le Corte Corsini 2000, Don Tommaso, Chianti Classico DOCG: Complexe neus met kruiden, hout en leer. Volle fruitige aanzet met daarna een mooie finesse en mooie zuren. Nog stevige tannine en een lange afdronk. Heerlijk. 17pnt, 20.00 Euro
6. Clos Triguedina 2000, Cahors: Veel zwart fruit in de neus en drop. Zeer verleidelijk. In de mond is deze malbec nogal jong met een stevige dosis tannine die goed droogtrekt. 14pnt, 12.00 Euro.
7.Summus 2000,  Castello Banfi, DOC Sant' Antimo: Finesse in de neus met wat eucalyptus en kaneel. Geeft een frisse indruk. Dat frisse gevoel komt ook terug in de mond met fris rood fruit en idem zuren. Iets groenig in de afdronk. 15pnt, 35.00 Euro. Ik had er meer van verwacht.
8. Latour-Martillac 2000, Grand Cru Classé Pessac-Léognan: Terroir neus met complexiteit en zoethout. In de mond komt hij zeer jong over met veel zuren en veel tannine. 14.5pnt, 25.00 Euro.
9. Pierro 2000, Margaret River, Australië: Gemaakt van vijf druivensoorten. Geëvolueerde neus met tertiare aroma's. Daarnaast frambozen en wat hout. Zalvende wijn met een perfect evenwicht. 15pnt, 38.00 Euro.

Verschillende wijnen bleven maar evolueren nadat ze een tijdje uitgeschonken waren. Sommige ten goede andere weer niet. Zols b.v. de Pierro waar na een tijdje de neus helemaal weg is en ook de smaak minder positief evolueerd. Ik heb mijn originele score voor deze wijn van 17 moeten bijstellen naar 15.   

camplong corbieres bij erik en lena

Het eindklassement:

Wijn nr:289567143
Proever 18.07.06.08.07.06.07.07.06.0
Proever 27.58.58.07.57.07.06.07.05.5
Proever 38.57.07.58.57.07.57.56.00.0
Proever 48.06.57.56.07.56.06.56.06.5
Proever 57.08.06.57.57.07.06.06.06.0
Proever 66.08.08.55.06.07.05.02.04.0
Proever 710.09.09.07.06.56.59.06.08.0
 55.054.053.049.548.047.047.040.036.0

Op de eerste plaats (....tromgeroffel....) is geëindigd: 'C' de Camplong uit de Corbières en men was onder de indruk van deze wijn. Ik was dat ook toen ik hem zes jaar eerder op het domein geproefd heb en was blij dat ik hem uiteindelijk toch meegenomen had naar deze proeverij. Mijn opzet was geslaagd, laten zien dat Corbières ook topwijnen maakt.

De tweede plaats was voor de Latour-Martillac uit Pessac-Léognan en de Pierro uit Australië eindigde op de derde plaats. 

Frédéric had nog een heerlijke Bourgogne meegenomen, Chorey-les-Beaune 2005 van Domaine Tollot Beaut. Eén van mijn favorieten sinds ik de 2003 heb gedronken. Na een heerlijke ovenschotel van Lena is Erik nog de kelder in gedoken voor een dessert en heeft ons toen blind een wijn geserveerd waarvan ik dacht dat we in de Languedoc-Roussillon zaten namelijk een oxidatief opgevoedde grenache gris van begin 2000. Ik zat qua streek wel goed maar dat was ook alles. Het was namelijk een Rivesaltes Ambre Hors Age uit 1977.

rivesaltes ambre arnaud de villeneuve 1977

Deze Vin Doux Naturel van Arnaud de Villeneuve had een bruine kleur en een vettige textuur. Aroma's van rozijnen, geconfijte abrikozen, bijenwas, honing en uiteraard ook oxidatieve geuren. Zeer complex. In de mond een fantastisch mooie zoete,  complexe mond vol van gedroogd fruit, abrikozen, geconfijte citroen en mokka. Top! 18pnt. 

Het was weer een fantastische manier om het weekend te beginnen en ik kijk al uit naar het diner later deze maand bij Dirk waar we een gastronomisch diner op tafel zullen gaan zetten met dito wijnen. Het menu ziet er alvast goed uit:

Hapje met ganzelever, mango, citroen en peperkoek
Hapje met st-jacobsschelp en bloemkoolzalf
Kruidig soepje met oester
Langoustestaart met chutney van mango en roze peper
Asperges met "vers" gerookte zalm, gepocheerd eitje en rucola
Lam met garnituur
Trio kazen
Kletskopjes met mascarpone, ananas en caramelsaus

08 januari 2008

Château Potensac, bourgeoisie onder zijn stand

Château Potensac in de Bordeaux is een van de Médoc wijnen die normaliter goede kwaliteit biedt voor zijn prijs. In 2003 werd Potensac verheven tot een Cru Bourgeois Exceptionel in een klassement van totaal 247 Cru Bourgeois wijnen. Inmiddels is het klassement niet meer geldig want het werd juridisch aangevochten door 78 châteaux die dus gewonnen hebben maar desalniettemin  gebruikt iedere consument de lijst uit 2003 nog. De Cru Bourgeois hebben tenminste het lef gehad om hun classificatie te herzien ( 490 kandidaat wijnen waarvan per wijn vijf jaargangen werden gepoefd door 17 proevers, het zal een hele klus zijn geweest ). Dat zou eigenlijk ook eens moeten gebeuren met het Grand Cru klassement uit 1855, herzien die zaak.

Officieël is nu de classificatie van 1932 geldig waarin 444 wijnen geklasseerd zijn dus die bijna 200 wijnen die in 2003 hun Cru Bourgeois status verloren mogen zich nu weer Cru Bourgeois noemen. Het kan mij eerlijk gezegd allemaal worst wezen welke classificatie nu de juiste is want het gaat er uiteindelijk om wat er in het glas zit en niet wat er op het etiket staat.

Château Potensac is een domein van 60ha (60% Cabernet Sauvignon, 25% Merlot, 15% Cabernet Franc ) en in eigendom van de familie Delon die ook Léoville-Las-Cases in Saint-Julien en Château Nenin in de Pomerol bezitten. Jean-Hubert Delon runt het domein en de maître de chai is Pierre Rolland de broer van jawel.......Michel Rolland. 

chateau potensac 2001 medoc

In het verleden heb ik al vaker Potensac gedronken en daar was ik altijd zeer positief over tot ik vorig weekend de 2001 opentrok.

Château Potensac 2001, Médoc: In de neus vrij ingetogen met weinig fruit en wat pruimen. In de mond wel het rode fruit maar komt allemaal wat groenig over en geeft me de indruk dat niet alle druiven rijp geplukt zijn, is ook zeer droog. In de afdronk komt de alcohol sterk naar voren en is hij ook iets bitter. Teleurstellend voor een Potensac. Ik denk niet dat het een foute fles is maar ik heb er nog liggen dus zal het je nog wel eens laten weten.  14 Euro, 12/20pt.

Potensac is trouwens één van de weinige bekende Bordeaux wijnen die  geen website hebben: http://www.chateau-potensac.com/ evenals de andere wijnen van de familie Delon.

08:00 Gepost door Vinama in Geproefd | Commentaren (10) | Tags: 2001, bordeaux, medoc, cru bourgeois |  Facebook | |  Print

21 augustus 2007

Nieuws uit Frankrijk

Meeldauw in Bordeaux, niet in de Bourgogne
Aanhoudende regenval in mei, juni en juli heeft met name in Bordeaux voor veel schade in de wijngaarden gezorgd. Door de vochtigheid in mei (150 mm), en vooral de voor de normaliter droge maand juni hoge neerslag van 100 mm in plaatsen als Lesparre (Médoc) en Blaye, hebben die zwaar te lijden gekregen onder rotting en meeldauw. De schimmel meeldauw kon zich ontwikkelen dankzij een paar warme dagen tussen de regen door. Deze parasiet tast eerst de bladeren aan en valt vervolgens de druif via het sap van binnenuit aan.
Het gevolg is bruine rotting. Hoewel met name het zuiden van de Graves het waar te verduren heeft gekregen, heeft de meeldauw zich voorgedaan in alle delen van Bordeaux. Vooral druiven als de merlot en de sémillon zijn er door getroffen. Niettemin is de bloei vrij evenwichtig goed verlopen zonder al te veel coulure (ongelijkmatige vruchtzetting).
Vergelijkbare problemen hebben zich ook voorgedaan in gebieden als de Beaujolais, de Loire en de Rhône.

De Bourgogne heeft in juni plaatselijk wel wat hagel gehad, maar daarentegen nauwelijks of geen last van meeldauw. Men schrijft dat ter plaatse toe aan het koele weer, dat de ontwikkeling van meeldauw afremt. Ondanks dat koele weer lag de vegetatie in de Bourgogne ruim drie weken voor op het normale schema en zelfs een dikke week op 2003 dankzij het warme voorjaar. De verwachtig in juli was dat de eind augustus al van start kunnen gaan voor witte wijnen uit de Mâconnais en voor Crémant de Bourgogne. Alleen zou het wisselvallige  weer in augustus zou wel eens roet in het eten kunnen gooien.

Hagelschade in Noord-Rhône
Op 19 juni, dezelfde avond waarop de Elzas het zwaar te verduren kreeg, is ook de Noord-Rhône onaangenaam verrast door hagel. Het ergst getroffen zijn de wijngaarden tussen Ampuis en Saint-Cyr. Wie Ampuis zegt, zegt Côte-Rôtie. Ruim de helft van de oogst is daar verloren gegaan en sommige wijngaarden zijn zelfs helemaal verwoest. Ook topwijngaarden als La Mouline en La Landonne hebben het zwaar te verduren gekregen. Een schrale troost is misschien dat de gevreesde zomerse hittegolf is uitgebleven en dat het rijpingsverloop in de hele Rhône zeer voorspoedig is geweest.

Nieuwe vins de pays op losse schroeven
Het houdt maar niet op met perikelen rond Franse klassementen en herkomstbenamingen. Nu is het de Europese Commissie die geweigerd heeft om officiële besluiten inzake drie nieuwe Franse benamingen voor vins de pays te publiceren. Het gaat om de Vin de Pays des Vignobles de France afkomstig uit diverse Franse regio's, de Vin de Pays de l'Atlantique uit Bordeaux en aangrenzende gebieden en de Vin de Pays des Gaules uit de Beaujolais. De overweging van de Commissie is strikt juridisch van aard.

Term ‘cru bourgeois' verboden
Hebben de klagers tegen het nieuwe klassement uit 2003 van de Crus Bourgeois du Bourgeois du Médoc nu helemaal hun zin? Of hebben ze behalve andermans glazen ook hun eigen glazen ingegooid? Het lijkt op het laatste. Nadat de rechtbank het nieuwe klassement nietig verklaard had en daarmee de facto de door de realiteit van nu volstrekt achterhaalde versie uit 1932 weer in ere had hersteld, heeft nu de Franse overheidsdienst DGCCRF, beter bekend als Répression des Fraudes, voor een opmerkelijke nieuwe ontwikkeling gezorgd. De dienst heeft namelijk aan de betrokkenen laten weten op grond van de ontstane onduidelijkheid per direct een algeheel verbod uit te vaardigen op het gebruik van de term ‘cru bourgeois'.

De praktische vraag is nu, met ingang van wanneer de definitieve schorsing daadwerkelijk van kracht zal worden. In theorie is dat vanaf 2003, maar 2004 en 2005 waren op het moment van de beslissing al gebotteld en geëtiketteerd. Mogelijk ontsnapt 2006 ook nog op grond van procedurele redenen.
De Alliance des Crus Bourgeois is inmiddels vast besloten om aan een nieuw klassement te gaan werken. Als tussentijdse oplossing hebben de leden gekozen voor het gebruik van een ‘kwaliteitsmerk' met de benaming Label Cru Bourgeois. De Alliance hoopt het Label Cru Bourgeois vanaf de oogst 2007 te gaan gebruiken. Het is de bedoeling dat het een jaarlijks kwaliteitscertificaat wordt dat open staat voor alle niet geklasseerde Médocwijnen, gebaseerd op normen voor productie en kwaliteit.

Hogere rendementen voor vins de pays en vins de table
Het directiecomité van de overkoepelende brancheorganisatie Viniflhor heeft ingestemd met een rendementsverhoging voor vins de pays tot 105 hl/ha voor rode wijnen en tot 110 hl/ha voor witte. Bij vin de table is de grens verlegd naar 130 hl/ha.

bron:Productschap

21:30 Gepost door Vinama in Wijn actualiteit | Commentaren (1) | Tags: vin de pays, cru bourgeois, meeldauw, aoc |  Facebook | |  Print