25 augustus 2008

Er is een tijd om te oogsten.....

Momenteel is men in diverse wijngebieden in Frankrijk bezig met het oogsten van de druiven die de wijn van het jaar 2008 zullen voortbrengen.

In augustus begint de Languedoc-Rousillon met oogsten waar dit jaar in Rivesaltes de allereerste druiven werden geplukt voor de vin de table . Ook in Corsica en de Provence gaat men in augustus aan de slag. Begin september volgen de Beaujolais en de Zuidelijke Rhône. Midden september de Noordelijke Rhône, Bordeaux, Bourgogne, Savoie, Jura, het Zuid-Westen en de Loire. Eind september sluiten de Elzas en Champagne de rij.

Er is een tijd om te oogsten maar er is gelukkig ook een tijd om te drinken...... zoals onlangs toen de nieuwbakken sommelier-conseils bij mij thuis kwamen. Dit was het resultaat:

alion 96 mercues cahors 1994 champagne fallet-prevostat

We zijn begonnen met een heerlijke extra brut Grand Cru Blancs des Blancs Champagne van Fallet-Prévostat die 8 jaar "sur lattes" heeft gelegen ( of was het nog meer Marc?). Heerlijk gewoon waarna ik de eerste rode blind geserveerd heb. Het was de Château de Mercues uit Cahors 1994. Na een rondje raden bleek dat men deze wijn eerder begin jaren 2000/2001 schatte en ik kan alleen maar beamen dat hij nog een zeer jeugdige indruk gaf. Kruidig, zwarte olijven en zoethout in de neus met ook die kruidigheid in de mond met iets zoetig fruit en perfect in evenwicht. Niemand zat in de Cahors en bij de onthulling van zijn leeftijd vielen de monden open.

Daarna de tweede wijn blind. Alion 1996, Ribera del Duero van Bodegas Vegas Sicilia die ik 3 uur van te voren had gekaraffeerd. Deze keer zaten er wel een paar mensen boven op de juiste druivensoort, tempranillo, en Marc had zelfs het jaartal goed. Een ongelooflijk goed glas wijn, een neus waar je niet genoeg van krijgt en in de mond vol en fluweelachtig, perfect in evenwicht en ook nog een potentieël. Kopen dus als je hem tegenkomt.


tokaji aszu 1977 madeira barbeito verdelho 1965 emperatriz eugenia oloroso lusteau sherry

Toen naar een cadeau van B., de Tokaij Aszu uit 1977. Deze wijn leek meer op een Pedro Ximenez dan een Tokaij en had beter iets eerder gedronken kunnen worden.  De Gran Reserva Sherry 'Very Rare Oloroso' Emperatriz Eugenia van Lusteau kon blijkbaar iedereen bekoren want de fles ging helemaal leeg. Zeer elegant en rijk van smaak met pruimen, noten en een zeer lange afdronk. Nog maar eens een bewijs hoe toonaangevend Lusteau in de Sherry wereld is. 
Daarna de Madeira uit 1965 die ik de vorige keer al besproken heb (zie hier).

chateau de beaulon cognac 1976 madeira malvazia 1945 barbeito

Na de 1965 was het tijd voor het toch wel historische jaar 1945, Barbeito Madeiro Malvazia. Een mooie medium zoete aanzet met karamel en gedroogd fruit. In de mond vooral pruimen, gerookt en gegrild. Typisch voor zo'n Madeira is dat je na enige seconden in de mond een smaakexplosie krijgt. Eindeloos lang in de afdronk, minuten later proef je hem nog. 63 jaar oud en zo fantastisch lekker.

Tot slot een millésimé Cognac van Château de Beaulon 1976. Een Cognac uit een specifiek jaar dat is eerder een uitzondering dan regel want Cognac is veelal een assemblage van diverse wijngaarden en zelfs van verschillende jaren. Deze Cognac komt van één enkele wijngaard uit het jaar 1976 en is gemaakt van de Folle Blanche, Colombard en de Montils druif en  heeft 20 jaar op hout gelegen alvorens in 1996 in de fles te zijn gaan.
Hoe beter de Cognac hoe zachter en fijner hij van smaak is en dat merk je duidelijk bij dit glas. Zeer zacht, elegant en complex in de mond met wat kaneel, nootmuskaat, toffee, geconfijt fruit en zelfs meloen en vanille in de afdronk. Ook wat fluwelen hout toetsen. Absolute top Cognac. Normaal doe ik vrij lang met een fles Cognac maar van deze fles zal het moeilijk worden om er vanaf te blijven. 

Oftewel een top avond met top vrienden en dito wijnen. Het was ook tevens de laatste avond dat we nog eens lekker buiten hebben kunnen zitten tot 01:00uur 's nachts want met het huidige weer is dat helaas niet meer mogelijk.

03 mei 2008

BYO (Bring Your Own) proeverij 2000

Eenieder brengt een fles rode wijn mee uit het jaar 2000, uit eender welke streek of land, die we blind naast elkaar gaan proeven in willekeurige volgorde zonder te weten wie welke wijn heeft meegenomen. Dat was het concept van de laatste proeverij bij Erik en Lena.

summus castello banfiDus eerst de kelder in om om een fles uit te kiezen. Een 2000 zal niet zo'n probleem zijn die liggen er wel, maar wat zal ik meenemen? Niet gemakkelijk. Iets klassieks uit Frankrijk, een Pomerol b.v.? Nee, Bordeaux zullen de anderen ook wel meenemen dus laat ik voor iets anders gaan. Waarom geen Italiaanse wijn, een "Super Toscan"?  Er lag nog een Summus, DOC Sant Antimoni, van Castello Banfi uit de Brunello di Montalcino streek die ik van mijn buurman had gekregen.

Castello Banfi is één van de belangrijkste producenten in die streek die naar perfectie streven. Om de beste klonen van de sangiovese druif te vinden hebben ze er maar liefst 160 uitgetest waarvan ze er nu 15 gebruiken. Het hout voor de vaten wordt door Banfi zelf uitgezocht in de Franse bossen en onder hun eigen toezicht gedroogd.

De Summus gemaakt van sangiovese (45%), cabernet sauvignon (40%) en syrah (15%) is hun paradepaardje van de blends. De 2000 is geoogst eind augustus en gebotteld in maart 2003. 23 maanden op vat waarvan 12 apart per druif en 11 maanden tezamen.

Ik heb getwijfeld om in plaats van de Summus een Corbières te pakken maar het werd toch de Summus. Op de dag van de proeverij kon ik het toch niet laten en heb ik naast de Summus ook de Corbières, "C" de Camplong, meegenomen. Deze wijn heb ik zelf op het domein gekocht in 2002. Zelf ben ik een grote fan van deze streek en laat ik graag andere proevers kennis maken met de kwaliteit die tegenwoordig in de Corbières gemaakt wordt.


"C" de Camplong wordt gemaakt door de Vignerons de Camplong in een gehucht van 270 inwoners in de buurt van Lagrasse. Voor de vinificatie wordt deze cave geholpen door de bekende Dominique Laurent en Michel Tardieu. De wijn wordt gemaakt van grenache (16%), syrah (50%), carignan (26%) en mourvèdre (8%). Geen collage, geen filtering en 14 maanden op nieuwe eikenhouten vaten. 

Op de avond van de proeverij werd alle wijn in standaard Bordeaux flessen overgegoten voor zover ze daar nog niet in zaten. Dit om te voorkomen dat je beïnvloed wordt door de vorm van de fles en voorbarige conclusies gaat trekken. De Banfi had ik gekarafeerd dus ook die ging weer terug de fles in.

"Pour mettre la bouche en route" had Erik een Bodegas Villacezán Doce Meses 2004 - Vino de Calidad de Tierras de León  van het druivenras prieto picudo open getrokken. Een lekkere fruitige Spaanse rode wijn met een licht storend alcohol tintje in de afdronk. Toen zijn we er aan begonnen. Negen wijnen passeerden blind de revue. Ieder moest eerst individueel de wijnen scoren op een schaal van 10. Daarna vertelde iedereen wat hij had meegebracht als wijn en moesten we proberen de wijnen, nog steeds blind, te herkennen.
Toen was het tijd om de punten op te tellen en om één voor één de flessen te onthullen maar alvorens moest iedereen ook zeggen welke wijn er te voorschijn zou komen.  Dat heeft natuurlijk voor een hoop oooohhh's en aaaahhhh's gezorgd.

De wijnen die we geproefd hebben met mijn individuele score op 20:
1. Plo du Roy 2000, Minervois:  Nogal ingetogen neus met wat zacht rood fruit. In de mond verweven tannines, en iets geëvolueerde smaak en een zachte aanzet. Storend alcohol in de afdronk. Na een tijdje in het glas evolueerd de neus negatief en komen de tannines nogal droog over. Het moet gezegd worden dat deze wijn niet echt door de mand viel tussen de andere grote wijnen. 13.5pnt, 5,50 in de Cora.
2. Le C de Camplong 2000, Corbières: Mooie krachtige neus met vanille, hout, rode bessen, cassis en iets putteke. In de mond een volle fruitige krachtige aanzet. Komt nog jong over en is zeer complex met rijpe tannines. Lekker! staat er in mijn notitieblok. Lange afdronk. Ik dacht dat dit de Pessac-Leognan was maar niet dus. 17pnt, 16,00 Euro op domein.
3. Fabre Montmayou Grand Vin 2000 - Mendoza, Argentinië: Deze Argentijn was helaas fout en kreeg van mij geen punten. 24,00 Euro.
4. Bertrand Braneyre 2000, Cru Bourgeois Haut-Médoc: Licht rood fruit met een onaangename neus van gekookte spruitjes. In de mond stelt deze wijn weinig voor, mist fruit en materie. 12pnt, 17.00 Euro. Ik dacht dat dit de Australiër zou zijn....
5. Le Corte Corsini 2000, Don Tommaso, Chianti Classico DOCG: Complexe neus met kruiden, hout en leer. Volle fruitige aanzet met daarna een mooie finesse en mooie zuren. Nog stevige tannine en een lange afdronk. Heerlijk. 17pnt, 20.00 Euro
6. Clos Triguedina 2000, Cahors: Veel zwart fruit in de neus en drop. Zeer verleidelijk. In de mond is deze malbec nogal jong met een stevige dosis tannine die goed droogtrekt. 14pnt, 12.00 Euro.
7.Summus 2000,  Castello Banfi, DOC Sant' Antimo: Finesse in de neus met wat eucalyptus en kaneel. Geeft een frisse indruk. Dat frisse gevoel komt ook terug in de mond met fris rood fruit en idem zuren. Iets groenig in de afdronk. 15pnt, 35.00 Euro. Ik had er meer van verwacht.
8. Latour-Martillac 2000, Grand Cru Classé Pessac-Léognan: Terroir neus met complexiteit en zoethout. In de mond komt hij zeer jong over met veel zuren en veel tannine. 14.5pnt, 25.00 Euro.
9. Pierro 2000, Margaret River, Australië: Gemaakt van vijf druivensoorten. Geëvolueerde neus met tertiare aroma's. Daarnaast frambozen en wat hout. Zalvende wijn met een perfect evenwicht. 15pnt, 38.00 Euro.

Verschillende wijnen bleven maar evolueren nadat ze een tijdje uitgeschonken waren. Sommige ten goede andere weer niet. Zols b.v. de Pierro waar na een tijdje de neus helemaal weg is en ook de smaak minder positief evolueerd. Ik heb mijn originele score voor deze wijn van 17 moeten bijstellen naar 15.   

camplong corbieres bij erik en lena

Het eindklassement:

Wijn nr:289567143
Proever 18.07.06.08.07.06.07.07.06.0
Proever 27.58.58.07.57.07.06.07.05.5
Proever 38.57.07.58.57.07.57.56.00.0
Proever 48.06.57.56.07.56.06.56.06.5
Proever 57.08.06.57.57.07.06.06.06.0
Proever 66.08.08.55.06.07.05.02.04.0
Proever 710.09.09.07.06.56.59.06.08.0
 55.054.053.049.548.047.047.040.036.0

Op de eerste plaats (....tromgeroffel....) is geëindigd: 'C' de Camplong uit de Corbières en men was onder de indruk van deze wijn. Ik was dat ook toen ik hem zes jaar eerder op het domein geproefd heb en was blij dat ik hem uiteindelijk toch meegenomen had naar deze proeverij. Mijn opzet was geslaagd, laten zien dat Corbières ook topwijnen maakt.

De tweede plaats was voor de Latour-Martillac uit Pessac-Léognan en de Pierro uit Australië eindigde op de derde plaats. 

Frédéric had nog een heerlijke Bourgogne meegenomen, Chorey-les-Beaune 2005 van Domaine Tollot Beaut. Eén van mijn favorieten sinds ik de 2003 heb gedronken. Na een heerlijke ovenschotel van Lena is Erik nog de kelder in gedoken voor een dessert en heeft ons toen blind een wijn geserveerd waarvan ik dacht dat we in de Languedoc-Roussillon zaten namelijk een oxidatief opgevoedde grenache gris van begin 2000. Ik zat qua streek wel goed maar dat was ook alles. Het was namelijk een Rivesaltes Ambre Hors Age uit 1977.

rivesaltes ambre arnaud de villeneuve 1977

Deze Vin Doux Naturel van Arnaud de Villeneuve had een bruine kleur en een vettige textuur. Aroma's van rozijnen, geconfijte abrikozen, bijenwas, honing en uiteraard ook oxidatieve geuren. Zeer complex. In de mond een fantastisch mooie zoete,  complexe mond vol van gedroogd fruit, abrikozen, geconfijte citroen en mokka. Top! 18pnt. 

Het was weer een fantastische manier om het weekend te beginnen en ik kijk al uit naar het diner later deze maand bij Dirk waar we een gastronomisch diner op tafel zullen gaan zetten met dito wijnen. Het menu ziet er alvast goed uit:

Hapje met ganzelever, mango, citroen en peperkoek
Hapje met st-jacobsschelp en bloemkoolzalf
Kruidig soepje met oester
Langoustestaart met chutney van mango en roze peper
Asperges met "vers" gerookte zalm, gepocheerd eitje en rucola
Lam met garnituur
Trio kazen
Kletskopjes met mascarpone, ananas en caramelsaus

13 februari 2008

Latour 1991, Le Gay 2000, Clos de Vougeot 2000, Mercues 1994

Wat een prachtig weekend was het en dan heb ik het niet alleen over het zonnige weer maar vooral over de wijnen die ik gedronken heb.

Het begon al op vrijdag, samen met een paar vrienden drie totaal verschillende wijnen opengetrokken. Drie verschillende jaartallen en drie verschillende stijlen.

We zijn begonnen met een Cahors:
chateau mercues cuvee prestige 6666 1996 cahors
Château Mercues 1994 cuvée prestige 6666, Cahors:
Helemaal geen evolutie in de kleur voor deze bijna 14jarige, in de neus heerlijk drop, tabak, gerookt en kersen op alcohol, dit beloofd. In de mond stevig fruit en ronde tannines. Zuren zijn nog goed aanwezig en ik had hem zelfs nog even kunnen laten liggen. Je zou niet zeggen dat dit een 94er is.
Na een uur rook deze wijn naar een hele zak drop, nooit zo sterk zoethout in een wijn geroken. 15pnt.

Toen overgestapt naar de Bordeaux:

Château Le Gay 2000, Pomerol:
Paarse kleur met een uitbundige en aantrekkelijk neus van koffie, getoast, prachtig. In de mond een zeer ronde aanzet met ook weer tabak, hout, gebrande toetsen. Al iets versmolten tannines, perfect in evenwicht en wat een potentieël zit hier nog in. Nu al heerlijk maar nog jong en gaat nog beter worden dus over een jaar of 2-3 nog eens proberen. 17pnt

Van Pomerol naar de Pauillac en eentje om U tegen te zeggen:
chateau Latour 1991 pauillac Le Gay 2000 pomerol

Château Latour 1991, Pauillac:
Lichte evolutie in de kleur, aan de rand wat roodbruin. Tertiare geuren, natte pels, putteke, bladeren, leer en potlood. In de mond geëvolueerd met pruimen, gerookt en wat een finesse, ongelooflijk. Zeer mooi maar ik zou hem niet langer laten liggen. Nu drinken, 17pnt

Bij de Latour hebben we een lamsboutje gegeten wat gedurende 2 uur voor de openhaard had gestaan. Jawel, niet erop maar een 30cm voor het vuur. Resultaat was dat het dus zeer langzaam gegaard was en ongelooflijk sappig was gebleven, heerlijk. Super chefkok.

De avond beëindigd met een Madeira, Verdelho 10 years van Barbeito's. Gewoon mmhhhh. 

Vervolgens op zaterdag zouden we parelhoen gaan eten en alhoewel een mooie chardonnay daar perfect bij past had ik zin in iets roods en heb daar toen een schitterende pinot noir bij geserveerd, Clos de Vougeot 2000 Grand Cru van Drouhin-Laroze. Ik had van te voren gevraagd aan de kokkin wat voor saus erbij zou zijn en dat was een soort peterselie saus werd mij verteld. Toen ik het bord voor mijn neus had bleek dat er naast peterselie ook nog knoflook en echalotjes inzaten!
Tja, ik hoef je niet te zeggen dat daar geen pinot noir tegenop kan dus ik heb de Clos de Vougeot (op het eerste glas na dat al ingeschonken was) gewoon opzij gezet voor later die avond en hij was prachtig.

clos de vougeot 2000 drouhin-laroze bourgogne

Een typische lichte doorzichtige pinot noir kleur. In de neus de natte bladeren, herfst, frambozen en licht kersen. Fluweelzachte aanzet met fris rood fruit. De zuren dragen de wijn maar zijn eigenlijk onopvallend, tannines helemaal versmolten, wat drinkt dit heerlijk weg. Frambozen, alles in evenwicht, raakte die fles maar nooit leeg. 17pnt. 

En dan zal ik maar niet zeggen wat zondag nog in petto had. Wordt vervolgd....

Het leven is te kort en gaat te snel voorbij dus laten we ervan genieten ieder moment dat we kunnen.